9 Ocak günlük burç yorumları

9 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları
9 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Hayatınızda var olan özel birisiyle yaşadığınız ilişki bu günlerde çıkmaza girebilir ve kafanızı karıştırabilir.Partnerinizle gireceğiniz tartışmalarda kendinizi ve karşınızdaki insanı zorlamanız, gerilmenize ve stres yaşamanıza sebep olacaktır. Sakin olmayı ve kendinize düşünmek için biraz zaman vermeyi dnemelisiniz.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨ 

Boğa Burcu

Bu aralar hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilir, hayatınızla ilgili önemli değişim kararları alabilirsiniz. Gerek özel hayatınızda gerekse iş yaşantınızda meydana gelecek değişikliklere uyum sağlama konusunda zorluk yaşamayacaksınız.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

İkizler Burcu

Grup çalışmaları ve iş toplantıları sosyal yönünüzü ortaya çıkarmak için fırsat yaratabilir ve yeni insanlar tanımanıza yardımcı olabilir. Bulunduğunuz ortamlarda konuşmaktan ve fikir belirtmekten çekinmemelisiniz. Özgüveniniz bu ilişkilerden karlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Yengeç Burcu

Kariyeriniz konusunda yaşadığınız olumlu gelişmeler ve karşınıza çıkan fırsatlar geleceğinizle ilgili karar verme aşamasında kafanızın karışmasına sebep olabilir. Bu konuyu yakın bir arkadaşınızla ya da partnerinizle konuşarak fikir alışverişinde bulunmak, kararsızlığınızı azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Hayatımız iniş ve çıkışlarla doludur. Önemli olan bu anları doğru değerlendirmek ve ani kararlar vermeden doğru adımlar atabilmektir. Zor zamanlarınızda kendinize doğru soruları sormanız için; ¨Zor zamanlar kılavuzu¨

Aslan Burcu

Bugün topluluk önünde konuşma yapabilir, çevrenizdeki insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz. Alacağınız olumlu yorumlar ve geri bildirimler özgüveninizi arttıracak ve kariyer yolunda daha emin adımlarla yürümenize yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Başak Burcu

Bugünlerde küçük işleriniz ve özel hayatınızla ilgili çözümlemeniz gereken problemler zamanınızı alabilir. Yapmanız gereken şeyler zaman zaman gereksiz gelebilir ve sizi sinirlendirebilir. önümüzdeki günlerde yaptığınız işlerin önemini farkedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Terazi Burcu

Evinizle ilgili uzun zamandır ertelediğiniz tamirat ya da temizlik işleri varsa bu ara bu işleri aradan çıkarabilirsiniz. Sonuçlar beklediğinizin çok daha üstünde olacak ve sizi daha fazla tatmin edecek.

Uplifers önerisi:  Yeni bir sezona girerken, evinizle ilgili bir temizlik programı uygulamaya başlayabilirsiniz. ¨30 Günlük pratik temizlik önerileri¨

Akrep Burcu

Bugünlerde havalardan da kaynaklanan nedenlerden ötürü sağlığınızla ilgili küçük problemler yaşayabilirsiniz. Yeni bir egzersiz programı veya beslenme alışkanlığı geliştirerek, yaşam tarzınızda  yapacağınız küçük değişikliklerle sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Yay Burcu

Yaratıcılığınızın arttığı bu dönemde ilginç ve özgün fikirler geliştirebilir, bu fikirlerle iş yaşamınızda başarılı projeler geçekleştirebilirsiniz. Alacağınız olumlu sonuçlar kendinizi daha fazla geliştirmenize ve daha yaratıcı fikirler üretmenize yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Oğlak Burcu

Oturduğunuz evle ilgili değişiklik planlarınız olabilir fakat bu değişiklik bütçenizi biraz zorlayacak boyutta oalbilir. Elinizdeki imkanlarla yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışmalı, arkadaşlarınızın ya da ailenizin desteğini almalısınız.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Kova Burcu

Kafanızda işinizle ilgili yeni fikirler ya da gerçekleştirmek istediğiniz yeni projeler olabilir. Eski bir arkadaşınız kariyenizle ilgili bir konuda ummadığınız bir anda size destek olabilir. Eğer yeni bir iş arayışınız varsa, sosyal çevrenizi genişletmeli ve karşınıza çıkacak olan fırsatlardan yararlanmaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Balık Burcu

Bugünlerde önceliğiniz finansal konular olabilir. Özel hayatınızla ilgili gelişmeler yeni tanıştığınız bir insan etrafında şekillenebilir. Uygun bir buluşma planı ayarlayarak duygularınızı hoşlandığınız kişiyle paylaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!