9 Ocak 2017 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Biraz hararetli ve kolayca parlayabilen bir yapınız olabilir. Bazen iyi bir şey olsa da genel olarak size çok büyük katkılarda bulunduğu söylenemez. Kendinizi kontrol etmenin yollarını aramaya başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve koşullarınıza göre her zaman farklı bir davranışı tercih etme seçeneğiniz vardır. “Davranışların kontrolünü dengeleyebilmek neden önemlidir?

Boğa Burcu

Güneş’in beklenmedik olayların gezegeni Uranüs ile karşı karşıya gelmesi sonucu yasal konular, akademik hedefler ya da çok uluslu bir girişim sizin ilginize ihtiyaç duyabilir.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

İkizler Burcu

Hayatta mutlak başarısızlık diye bir şey yoktur. Yakın zamanda elle tutulur hiçbir başarı elde edemediğiniz girişimlerinizi öğretici bir tecrübe olarak nitelendirirseniz sizin için daha olumlu olabilir. Sonuçları değil, yolculuğu düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Yengeç Burcu

İletişim gezegeni Merkür’ün Yay’da yapacağı doğrusal hareketler sonucu uzun zamandır anlaşamadığınız biriyle buzlarınızı çözebilirsiniz. Ortak noktada buluşmayı denemek için çok uygun bir gün geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: “Asla köprüleri yakma” hepimizin hayatında en az bir kez duyduğu bir tavsiye. Bu tavsiyeyi hem kariyer hayatınızda hem de kişisel yaşamınızda uygulamak ilişkilerin güçlü olması için mantıklı olabilir. Eğer bir kez köprüleri yaktıysanız sonuçları umduğunuzdan çok daha farklı olabilir. “Yaktığınız köprüleri yeniden onarmanın 10 yolu

Aslan Burcu

Hayatta her şey çok kısa süre içerisinde değişebilir. Kendi gücünüzü asla hafife almamalı ve evrenin sizi yalnız bıraktığını düşünmemelisiniz. Ufak bir değişiklik ile her şey bir anda değişebilir.

Uplifers önerisi: Yaratıcı fikirler, insanları değişikliğe davet ettiği için hakettiği değeri göremiyor olabilir mi? İşte yaratıcılık korkusunun ardında yatan sebepler “Yaratıcı fikirlere karşı beslenen gizli korkular

Başak Burcu

Eğer hayatınızın resmini yapmaya çalışsaydınız nasıl olurdu? Bu resimde yer alacağını düşündüğünüz ancak belli bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla arayı kapatmayı denemelisiniz.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Terazi Burcu

Terazi’nin karşıt burcu olan Koç’ta yer alan sürprizlerin gezegeni Uranüs’ün Güneş ile karşı karşıya gelmesi sonucu yakınlarınızda olan birileri henüz gerçekleşmesi mümkün olmayan şeyleri istemeye başlayabilir.

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Akrep Burcu

Güneş ile karşı karşıya gelen Uranüs sebebiyle sizin için tamam olan bazı fikirlerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Yaratıcılığınızı kullanıp, yeni alanlarda uzmanlığınızı arttırmalısınız.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Güneş’in sürprizlerin gezegeni Uranüs ile karşı karşıya gelmesi sonucu hiç beklemediğiniz şeyler ortaya çıkabilir. Bu sürpriz kendisini aile bireyleriniz ya da hobileriniz hakkında beklenmedik harcama olarak gösterebilir.

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Oğlak Burcu

Güneş ve Uranüs karşı karşıya geliyor. Bu zorlu karşılaşmaya benzer bir engel sizin karşınıza çıkabilir ancak doğruluktan şaşmayarak zafere ulaşan kişi siz olacaksınız.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Kova Burcu

Gizli kalmış bilgiler ortaya saçılabilir. Güneş’in sürprizlerin gezegeni Uranüs ile olan kavgasının sonucu olarak bakış açınızı değiştirebilecek bilgileri öğrenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Düzenleri değiştiğinde, özellikle tatilden geri dönüşler yaşandığında birçok Balık dünyaya adapte olmakta zorluk yaşayabilir. Bu uyum sürecini hızlandırabilmek adına size iyi gelen aktiviteleri yapmayı denemelisiniz. Dışarı çıkın ve sosyalleşin.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!