9 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs burcunuzun iletişim alanını etkiliyor ve bir yandan da Satürn’e göz kırpıyor. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar size birçok anlamda destek olabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Boğa Burcu

Hem Mars hem de Satürn burcunuzun tepe noktasını etkiliyor. İş hayatınızla ilgili sizi öfkelendiren bazı durumlar olabilir. Venüs’ün de gücünden faydalanarak sakin kalmaya çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

İkizler Burcu

Aşk ve güzelliğin simgesi Venüs, İkizler burcuna doğru valsler yapıyor. Etrafınızdakilerin size olan ilgisinde ve güven duygusunda bir artış olabilir. Bunun kıymetini bilmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Satürn, Venüs ile pozitif bir ilişki halinde. Etrafınızdakilerle yapacağınız görüşmelerde kolaylıkla bir uyum yakalayabilir ve maddi anlamda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Aslan Burcu

Mars ve Satürn burcunuzun ilişkiler alanını etkiliyor. Bu durum biraz tansiyonun yükselmesine neden olabilir. Ancak Venüs’ün rahatlatıcı etkisi sayesinde güven ve sükunet duyguları kısa zaman içinde geri geliyor. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Başak Burcu

İstediğiniz kadar hızlı ilerleyememek sizi biraz öfkelendirebilir. Biraz sabırlı olmalısınız. Elbet sizin de vaktiniz gelecek. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Terazi Burcu

Aklınızdan geçen yaratıcı fikirlerinize, projelerinize yatırım yapacak kişiler bulabilir ve önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bu durum özellikle zihninizi, dünyaya bakış açınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Akrep Burcu

İletişimin gezegeni Merkür, bu hafta sizin için bir dizi bağlantılar kuruyor. Çevrenizdekilerle daha sağlıklı iletişim kuracağınız, etrafınızdakileri daha iyi anlayacağınız bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yay Burcu

Profesyonel ilişkilerinizdeki havalı duruşu, bazı durumlar nedeniyle biraz kaybetmiş olabilirsiniz. Ama şanslısınız, Merkür bu hafta kuracağı birkaç güzel açıyla yardımınıza koşuyor. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Oğlak Burcu

Satürn yakın zamanda burcunuzun kazançlar alanına geçti. Harcama ve tasarruf alışkanlıklarınızla ilgili çok önemli dersler alacağınız bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Kova Burcu

Venüs, İkizler burcunda güzel bir konumda bulunuyor ve Kova burcuna parlak ışıklar gönderiyor. Sizin için bir süredir duran, ilerlemeyen konularda önemli ilerlemeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Balık Burcu

Venüs, Kova burcundaki gezegenlere güzel yansımalar gönderiyor. Meditasyon yapmak, kendinizi dinlemek, fark etmek için daha uygun bir zaman olamaz. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!