9 Mayıs 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Romantizm rüzgarları esiyor. Sevdiğiniz kişiyle romantik bir yemeğe çıkmak iyi olabilir. Herkesi imrendirecek şekilde bir yemek olabilir. 

Uplifers önerisi: Her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen Y jenerasyonu, ilişki konusunda da son derece hassas. “Modern zamanlarda aşk: Y jenerasyonunun romantik ilişkilerinde en sık yaptığı 10 hata

Boğa Burcu

Jüpiter burcunuzun refah düzeyini olumlu anlamda etkilerken, bir yandan da burcunuzun yönetici gezegeni olan Venüs’e göz kırpıyor. Finansal anlamda güzel haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

İkizler Burcu

Venüs burcunuzun arkadaşlıklar alanından geçiyor ve Jüpiter ile arasında güzel bir ilişki kuruyor. Arkadaşlıklarınız, ortaklıklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Yengeç Burcu

Profesyonel hayatınızı etkileyen Venüs, şansın gezegeni Jüpiter ile uyum içinde. İş yerinde en çok sevilen, en çok takdir edilen kişi olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Aslan Burcu

Jüpiter’in Venüs’ten çok güzel sinyaller alması sizi de etkisi altına alıyor. Bazı günler insanın canı sadece eğlenmek, gülmek ister. Bu da sizin için öyle günlerden biri!

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Başak Burcu

En umutsuz olduğunuz yerden finansal bir destek görebilirsiniz. Bu destek bir miras olabilir veya arkadaşınızdan, ailenizden gelecek bir katkı da olabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Terazi Burcu

Venüs ve Jüpiter arasındaki güzel ilişki sizi de etkisi altına alıyor. Yapacağınız her konuşma, çok olumlu kapıların açılmasını sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Akrep Burcu

Burcunuzun gelirler alanını etkileyen Jüpiter, günlük iş rutininizi etkileyen Venüs ile güzel bir ilişki kuruyor. İşinizle ilgili finansal anlamda çok güzel gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Yay Burcu

Jüpiter’in Venüs’ten güzel mesajlar alması sizi de etkisi altına alıyor. Kendinizi ifade gücünüz çok yüksek olabilir. Bugünü yıl sonuna geldiğinizde en şanslı gününüz olarak bile hatırlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Evinizle iligli konularda sizi etkisi altına alan Venüs, Jüpiter ile iş birliği içinde. Eviniz ve ailenizle ilgili güzel gelişmeler kapıda. Bu sıralar özel hayatınızla daha fazla meşgul olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Kova Burcu

Venüs-Jüpiter birlikteliği, ilerişim tarzınızı etkisi altına alıyor. Kullandığınız kelimeler ve kendinizi ifade gücünüz her zamankinden daha etkili olabilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Balık Burcu

Venüs, Jüpiter’i cesaretlendiriyor. Bu durum kariyerinizle ilgili çok güzel gelişmeler getirebilir. Maaşınıza artış veya terfi alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!