9 Mayıs 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İçinde bulunduğunuz durum sizi çok memnun etmeyebilir. Ancak ufak bir iki dokunuşla gidişatı istediğiniz yöne değiştirebilirsiniz. Vizyonunuzu ortaya koymalısınız.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “”Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş“

Boğa Burcu

Başladığınız işleri istediğiniz gibi sürdürebilmek adına yüzünüzdeki gülümsemeyi eksik etmemelisiniz. Bir gülümsemenin neleri değiştirebileceğine siz de şaşırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

İkizler Burcu

Yenileme ve dekorasyon işleriniz bitmeye yakın olabilir. Evinizin atıl kalmış bölgelerini yeniden düzenlediğinizde karşınıza çıkan şeyler sizi şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Yengeç Burcu

Daha iyi bir fırsat keşfedebilirsiniz ancak bazı şeyleri değiştirmek için artık çok geç olabilir. Elinizin altındaki anlaşmayı en iyi hale getirmek yapabileceğiniz en mantıklı hareket olabilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “”İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“”

Aslan Burcu

Sevdiğiniz kişiyle konuşmanın ne kadar rahatlatıcı ve kolay olduğunu fark edebilirsiniz. Sevgilinizin fikirlerinize karşı bu kadar açık ve destekleyici olduğunu görmek sizi harika hissettirebilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Başak Burcu

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, başkalarına anlamsız gelen şeylerin peşinden koşmak isteyebilirsiniz. Bu konuda size “haydi” diyecek birilerinin varlığı, ihtiyaç duyduğunuz gücü verebilir.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Terazi Burcu

Geçtiğimiz haftalar sizin adınıza her ne kadar kötü geçmiş olursa olsun, yıldızların sizin yanınızda olduğunu bilmelisiniz. Rüyalarınızın peşinden gitmeniz gereken zamanlar yaklaşıyor.

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Akrep Burcu

Güneş ve Plüton’un size verdiği destekle birlikte yapacağınız tüm pazarlıklarda avantajı elinizde bulundurabilirsiniz. Her istediğinizi gerçekleştiremeseniz bile birçok şeyi masada kazanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için: “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Yay Burcu

Birçok gezegen bugün sizin yanınızda olacak. Almak istediğiniz işlerde ve pazarlığını yaptığınız konularda kendinize olan güveninizi yüksek tutmalısınız.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Oğlak Burcu

Uzun sayılmayacak bir süre önce çok büyük planlarınız vardı ancak bir şeyler size engel oldu. Bugün planlarınızın hala gerçekleşebileceğini fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Kova Burcu

Bir sorunu çözme konusunda size yardımcı olmak isteyen kişilerin yanlışları gözünüze batabilir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzu kabul ettikten sonra gelen yardımın niteliğini sorgulamayı bir kenara bırakmalısınız.

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Balık Burcu

Kulağınıza gelen bazı haberler sizde bir panik havası yaratabilir. Biraz sakin kalmayı başarabilirseniz tüm bu endişelerinizin yersiz olduğunu anlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “”Durun ve sadece nefes alın“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!