9 Mayıs 2016 günlük burç yorumları

30 Mart 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Yeni ayın beraberinde getireceği pozitif atmosferle birlikte, bugünden itibaren, tüm haftaya yayılacak şekilde beklediğiniz haberleri duymaya hazır olun.

Uplifers önerisi: Eğer sizin kontrolünüz dışında gelişen şeyler, planladığınız gibi gitmiyorsa; umutsuzluğa kapılmayın. Enerjinizi işinize verin ve beklentilerinizin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin.

Boğa Burcu

Bugün elinize, yaptığınız işin kitlelere ulaşarak görünürlük kazanmasını sağlayacak bir fırsat geçebilir. Ya da yurt dışında eğitim gibi bir konu gündeminize girebilir.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işe güveniyorsanız, daha fazla kişiye ulaşmak; sizi her açıdan daha çok tatmin edecektir. Sağladığınız tatmini, kendinizi motive etmek ve daha iyi işler çıkarmak için kullanın.

İkizler Burcu

Üzerinde çalıştığınız projenin fonlanması ya da benzer mali destekler alması söz konusu olabilir. Finansal konularda fikir danışacağınız biri, yatırımlarla ilgili yeni bir bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Aldığınız yatırımları ya da maddi imkanlarınızı daha etkin bir şekilde kullanabilmek için, sizden daha tecrübeli birilerine danışmaktan çekinmeyin.

Yengeç Burcu

Bugünlerde kurmayı planladığınız ortaklık, kalıcı ve sağlam bir bağ ile kurulacak gibi görünüyor. Kişisel hayatınızda ve ilişkilerinizde de benzer yönde gelişmeler söz konusu.

Uplifers önerisi: Gerek iş hayatınızda, gerekse duygusal ilişkilerinizde, bağlı olmak ve bağımlı olmak kavramlarını birbirinden ayırarak; sağlıklı ilişkiler kurmaya gayret edin. Böylece özgürlüğünüzü koruyabilir, kendi yaşam alanınıza sahip çıkabilirsiniz.

Aslan Burcu

İşinizle ilgili önemli bir görev için atanabilirsiniz. Size eşlik edecek bir arkadaşınızla birlikte çalışmayı tercih edebilirsiniz. Ve bu tercihiniz size verimlilik olarak geri dönebilir.

Uplifers önerisi: Size verilen görev ne kadar büyük olursa olsun; sorumluluk almaktan veya hata yapmaktan çekinmeyin. Kendinizi geliştirmenizi ve öğrenmenizi sağlayacak asıl şey, tecrübelerinizdir.

Başak Burcu

Yaratıcı bir projeye başlamak için önemli bir adım atabilirsiniz. Fikrinizi gerçeğe dönüştürebilmek ve sağlamlaştırabilmek için gereken gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta atacağınız her yeni adımdan önce, çok vakit kaybetmemek kaydıyla; yeterli araştırma yapmak, tüm seçeneklerinizi gözden geçirmek ve karar vermek için kendinize biraz zaman verin. Yapacağınız herhangi bir şeyin üzerine kurulacağı sağlam temelleri oluşturmanız, böylece mümkün olur.

Terazi Burcu

Gündelik hayatınızda tek başınıza halledemediğiniz işler olabilir. Profesyonellerden yardım almayı ya da ekip olarak uyumlu çalıştığınız insanlarla iş birliği yapmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer yardıma ihtiyacınız olan konu, öğrenebileceğiniz ve hatta kendinizi geliştirebileceğiniz bir şey ise; biraz zaman ayırmakta fayda var. Kendi kendinize yetebilmek, sağlıklı ve üretken bir hayat sürebilmenin ilk koşullarındandır.

Akrep Burcu

Planlarınızda bir gayrımenkul almak varsa, biraz acele etmeniz gerekiyor. Aksi halde pazarlık konusundaki avantajınızı ve uygun alternatifler bulma ihtimalinizi yitirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer pazarlık söz konusuysa, kazanan taraf olabilmek için; kendinizden emin olmanız ve beden dilinizi etkin bir şekilde kullanmanız gerekir. İpuçları için; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Yay Burcu

Yeteneklerinizden birini maddi gelir sağlamak için kullanma fırsatınız doğabilir. Seçeneklerinizi değerlendirmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Eğer birden fazla seçeneğiniz varsa, kişiliğinize ve hedeflerinize en uygun olanı seçmek için biraz yardıma ihtiyacınız olabilir; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Oğlak Burcu

Kişisel gelişiminizle ilgili çaba göstermeniz gereken bir döneme giriyor olabilirsiniz. Faydasını yıllar geçtikçe artarak göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Bugün kendinizi geliştirmek ve hedeflerinize ulaşabilmek için atacağınız her adım; sizi mutluluğa biraz daha yaklaştırır.

Kova Burcu

Hayatınızda aynı anda, çok fazla şey olup bitiyor. Şimdilerde sessiz kalmanızı gerektiren, gizli bir proje için çalışmaya başlamanız söz konusu.

Uplifers önerisi: Bu kadar yoğun bir tempoya ayak uydurabilmek için, vücudunuzun gün boyu enerjik olmasını sağlamalısınız. Belirli aralıklarla uygulandığında sizi daha zinde tutacak öneriler için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Balık Burcu

Sizi üzen kişilere karşı bile oldukça sevecen ve  affedici davranıyorsunuz. Bu konudaki çabalarınız, anlaşmazlıkların daha kolay çözülebilmesine yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Bu kadar anlayışlı ve fedakar olmak; sonuçta sizi mutlu etse de, bu esnada duygusal olarak çok yorulmanız söz konusu olabilir. Hayatınıza yapacağınız bazı ufak dokunuşlar, daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!