9 Kasım 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir yolculuğa çıkabilmek için nihayet aradığınız fırsatı bulmuş olabilirsiniz. Tüm yoğunluğunuzun içinde bu fırsatı iyi kullanın.

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Boğa Burcu

Bir konuya veya bir kişiye duyduğunuz ilgiyi anlatmak için çok yoğun duygular hissedebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin ve bu duygu yoğunluğunuzun sizin için kazanımlarla sonuçlanmasını sağlayın. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

İkizler Burcu

İşinizle ilgili bir konuya tüm dikkatinizi vermeniz gerekebilir. Bu durum, parlak fikirler için size ilham verebilir. Merak etmeyin, bu fikirleriniz önemli birinin dikkatini çekmeyi başaracak. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Yengeç Burcu

Siz ve partneriniz açısından sıra dışı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Kaynaklarınızı bir araya getirip daha yaratıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu da finansal açıdan gücünüzü artırabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Aslan Burcu

Eğlenceli ruhunuz ve karşınızdakini mutlu etmeye çalışan ruh haliniz sayesinde sevdiğiniz kişinin kalbinin gümgüm atmasını sağlayabilirsiniz. Hem aşkın hem de eğlencenin tadını çıkarın! 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Başak Burcu

Üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir proje, hedeflediğiniz kitlenin dikkatini kolaylıkla çekebilir. Bu başarınız, yıl sonunda sizin performans değerlendirmenize yansıyabilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Terazi Burcu

Gökyüzünde öyle bir sıralama var ki adeta gezegenler burcunuzun refah ve para hanesinde sıraya girmiş durumda. Başarılarınıza karşılık olarak motivasyonunuzu artıracak bonus veya ikramiye kazanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Akrep Burcu

Bugünlerde başlayan yeni bir ilişki, sizde daha fazla kendinizi açma, kendinizi anlata isteği uyandırabilir. Kabuğunuzdan sıyrılıp kendinizi duygularınızın akışına bırakmak için harika bir dönem.

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yay Burcu

Yaratıcı fikirleriniz, hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Bu sayede düşünceleriniz, adeta kıvılcım saçarak çevrenizdekileri aydınlatabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş

Oğlak Burcu

Sıkı çalışmanın karşılığını almanın vakti geldi. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, geniş kitlelere veya büyük müşterilere ulaştırabilecek önemli iş fırsatları yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Kova Burcu

Bir arkadaşınız veya birlikte çalıştığınız bir kişi, hayal gücünüzü cesaretlendirecek bir rol oynayabilir. Bu kişinin fikirlerini, kendi fikirlerinizle harmanlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Balık Burcu

İlham verici birçok fikir zihninizde uçuşuyor. Hayalleriniz, yakın gelecekte yeni maceralara atılacağınızın habercisi. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!