9 Haziran 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir süredir üzerinde çalıştığınız bir projeyi nihayet tamamlıyorsunuz. Projeniz uluslararası arenada ün kazanabilir. Kendinize güvenin. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Boğa Burcu

Bir süredir üzerinde çalıştığınız finansal planlarınızı artık gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu bir emeklilik planı da olabilir yeni bir yatırım da. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Bu akşamki dolunay, Satürn’le bağ kurmanıza yardımcı olacak. Bunun anlamı şu; verdiğiniz sözlerin ne kadar önemli olduğunu ve başkaları için ne ifade ettiğini fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Yengeç Burcu

İş yerinizle ilgili değişikliklere hazır olun. Eğer sizin iş değiştirmeniz söz konusu değilse, bir iş arkadaşınızın ayrılacağını öğrenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Aslan Burcu

Yeni tanıştığınız veya yeni sevgili olduğunuz biriyle ilgili düşünceler kafanızı meşgul edebilir. Birbirinize uyumlu olup olmadığınız veya bir geleceğinizin olup olmayacağı sorularıyla ilgilenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Başak Burcu

Bir yakınınızla ilgili çok da hoş olmayan bir haber alabilirsiniz. Böyle zamanlarda elinizden bir şey gelmediğiniz düşünseniz bile ona sadece sevginizi ve desteğinizi hissettirerek çok şey yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Terazi Burcu

10 Ekim’e kadar Jüpiter Terazi burcunda ilerliyor olacak. Sizi bekleyen başarıların ve mutluluğun tadını çıkarın. Tacınızı kimseler elinizden alamayacak. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Akrep Burcu

Maddi konulara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Gelirlerinizi ve giderlerinizi hesaplayın ve harcamalarınızı bu hesaba göre yapın. Böylelikle ileride sıkıntı çekmeden para yönetiminizi yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yay Burcu

Hayatınızda önemli bir devir kapanıyor ve yeni bir dönem açılıyor olabilir. Bu durum her ne kadar sizi biraz ürkütse de yeni başlangıçların birçok fırsat sunabileceğini unutmayın. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Oğlak Burcu

Yöneticilerinizin verdikleri sözleri tutmaması canınızı sıkıyor olabilir. Bu konuda bir konuşma yapmaya ne dersiniz? İsteklerinizi sakin bir şekilde anlatmayı başarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Kova Burcu

Arkadaşlarınızdan biri, zor bir durumla karşı karşıya kalabilir. Bu fiziksel bir zorluk da olabilir, duygusal bir çıkmaz da. Arkadaşınız her ne kadar gururlu davranmaya çalışsa da fiziksel veya duygusal yardım teklifinde bulunabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. “Dünyayı değiştirmenize yardımcı olacak 100 adım

Balık Burcu

Hayatınızla ilgili büyük bir değişikliğin eşiğinde olabilirsiniz. Bu değişiklik gerçekleşmeden önce detaylıca düşündüğünüzden ve kafanızda farklı senaryolara dair planlar yaptığınızdan emin olun. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!