9 Eylül günlük burç yorumları

9 Eylül günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yöneticinizle adil bir anlaşma yapmakta zorlanabilirsiniz. Eğer evet cevabı almak istiyorsanız, gecikmeyi göze almanız gerekebilir.

Uplifers önerisi:  Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Boğa Burcu

Bugün en uygun çözümü bulamasanız bile, sizi bir süreliğine idare edeceğini düşündüğünüz alternatif çözümleri denemekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

İkizler Burcu 

Çocuk sahibiyseniz, çocuğunuz sizi henüz hazır olmadığınız bir karar vermeye zorlayabilir. Kendinizi baskı altında hissetmemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Uplifers önerisi: Çocuğunuza kazandıracağınız öz güven, bırakacağınız en değerli miras olabilir. Kendine güvenen ve huzurlu bir birey yetiştirmek, topluma da katkı sağlayacaktır. “Kendine güvenen çocuklar yetiştirmenin ve huzurunuzu korumanın 3 yolu

Yengeç Burcu

Dikkatli olmazsanız, basit bir fikir ayrılığı ateşli bir tartışmaya dönüşebilir. Duygularınızı kontrol etmeye çalışmanız, tartışmayı engelleyecektir.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Aslan Burcu

İş yerinizde gergin bir ortam oluşabilir. Tartışmaya girmek yerine, sakin kalıp olayları uzaktan gözlemlemeyi deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Başak Burcu

Bir yatırımınızdan beklenmedik geri dönüş alabilirsiniz. Umduğunuzdan daha başarılı olacak bu yatırım, uzun vadede finansal problemlerinizi çözebilir.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Terazi Burcu

Büyük resmi görmeye başladığınızda, ortama ayak uydurmakta ve daha sıcak ilişkiler kurmakta eskisi kadar zorlanmayacaksınız.

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir.”İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Akrep Burcu

Kararsızlığınız devam ederse, bir iç çatışmaya dönüşebilir. Bunu önlemek için duygusal düşünmekten kaçınmanız ve mantığınızla karar vermeniz faydalı olacaktır.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yay Burcu

Kendinizi yeterli hissetmediğiniz bir görevi almak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu görevi başardığınızda, bir adım öne geçmiş olacaksınız.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Oğlak Burcu

İş hayatınızda yoğun bir döneme girmeniz olası. Toplantıların ve işlerin yoğunluğuna rağmen, bu dönemi maksimum verimlilikte atlatabileceksiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Kova Burcu

Büyük umutlar beslediğiniz bir tatilden ya da iş imkanından, istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ancak bu durum hevesinizi kırmamalı.

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Balık Burcu

Ne istediğinize karar verebilmek için, yalnız kalacağınız bir zaman dilimi yaratmaya çalışın. İç sesinizi dinleyerek, daha net planlar yapabileceksiniz.

Uplifers önerisi:  Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!