9 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Önümüzdeki birkaç gün içinde beklemediğiniz bir yerden bir miktar para gelebilir. Bu para sayesinde bir süredir planladığınız sürprizi kendinize yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Boğa Burcu

Önümüzdeki 3 gün boyunca eski bağlantılarınızı yeniden canlandırabilir, uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bu sayede yeni müşteriler veya ortaklıklar yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Burcunuzun altıncı evinde olan Venüs, iş ortamında kuracağınız ilişkilerden çok keyif alacağınızı söylüyor. Ekip arkadaşlarınıza karşı cömert olabilirsiniz çünkü onların desteğini almak sizin için çok önemli. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Yengeç Burcu

Bir Yengeç burcu olarak ailenizle evde vakit geçirmeyi tercih ediyor olabilirsiniz. Ancak farklılıklar güzel olabilir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha fazla sosyalleşebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Aslan Burcu

Ailenizle birlikte evde vakit geçirmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Hatta birlikte ufak tefek dekorasyon işleri yapabilir, kendinizi evinizde daha rahat hissettirecek değişiklikler yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Başak Burcu

Yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Sizin için bereketli bir dönem başlıyor. Bu dönemden daha çok fayda sağlayabilmek için dengeli ve iletişime açık yönünüzü ortaya koymalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Terazi Burcu

Eğer satış, pazarlama gibi bir alanda çalışıyorsanız, yeni alacağınız bir iş size çok fazla komisyon ve ek fayda sağlayabilir. Eğer maaşlı çalışıyorsanız, beklemediğiniz bir bonus alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Akrep Burcu

Önümüzdeki üç hafta boyunca sizi manevi anlamda besleyecek, kişisel tatmin duygunuzu doyuracak şeylerle meşgul olabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda finansal kazançlar da getirebilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yay Burcu

Son günlerde hayırseverlik işleri, kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle haşır neşirsiniz. Kendinizi böyle bir görevin yöneticisi konumunda bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Oğlak Burcu

Yeni bir iş fikrini hayata geçirmek istiyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın veya iş hayatından tanıdığınız kişilerin de dahil olacağı bu projeyi başlatmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Kova Burcu

Verdiğiniz hizmeti yeniden gözden geçirmek, profesyonel anlamda size birçok katkı sağlayabilir. Bu aynı zamanda yöneticileriniz ve önem verdiğiniz kişilerin gözünde de sizin değerinizi yükseltebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Balık Burcu

Eğer bir iş ortağınız varsa, aranızdaki hukuki statüyü netleştirmek çok önemli olabilir. Böylelikle karşılıklı olarak görevlerinizi ve sorumluluk alanınızı netleştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!