9 Ekim 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hiç beklemediğiniz bir şey gerçekleşebilir ve ummadığınız bir yerden maddi gelir elde edebilirsiniz. Böylelikle üzerinde konuştuğunuz konu her ne ise ayaklarınız daha sağlam yere basarak görüşmeleri sürdürebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Boğa Burcu

Merkür, Uranüs’e doğru ilerliyor. Umulmadık gelişmeler yaşanabilir. Yakınlarınızda bir kişi sizi yanıltabilir, kendisinden ummadığınız bir şey yapabilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

İkizler Burcu

Sağlığınızla ilgili yapacağınız bir test, yanıtlardan çok sorular ortaya koyabilir. Bu yüzden konuyla ilgili bir uzmana daha danışmanız iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Merkür ve Uranüs birbirini zorluyor. Yaratıcı düşüncelerinizi teknolojik gelişmelerle bir araya getirerek risk alabilir ve ilham verici bir adım atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Aslan Burcu

İletişimin gezegeni olan Merkür, Uranüs ile ters düşüyor. Böyle zamanlarda uzlaşmacı olmak, zihninizi sakinleştirip sizi daha mutlu bir birey yapabilir. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Başak Burcu

Merkür, ani değişimlerin gezegeni olan Uranüs’le kavgaya hazırlanıyor. Alacağınız bazı haberler, beklenmedik gelişmeler ortaya çıkarabilir ve bu yüzden hızlıca stratejinizi yenilemeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Terazi Burcu

Yapacağınız sıradan bir hata, sizi hiç olmadık şeyleri sorgulamaya itebilir. Bu sorgulama sonunda işinizde kendinize bambaşka bir pencere açabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse hepimiz, ne kadar zeki olursak olalım, beynimizi daha etkin kullanabilmenin ve daha zeki olabilmenin yollarını ararız. Beyin fırtınası yapmadan önce; ¨Zekamızı geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 25 yöntemi¨

Akrep Burcu

Merkür Akrep burcuna giriş yapıyor. Kararlı adımlar atarak iş yerinizde çok önemli başarılar yakalayabilir, iletişimde kendinize büyük faydalar sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Yay Burcu

Merkür’ün Akrep burcuna gerçekleştireceği kozmik ziyaret size yeni bir fırsat penceresi açıyor. Biraz zihninizi arındırmak ve yeni bakış açılarına, fırsatlara uyumlu hale getirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Oğlak Burcu

Bir arkadaşınız veya birlikte çalıştığınız bir kişi sizin önceliklerinizle uyuşmayan planlar yapabilir. Bu konuda bir adım atmadan önce karşınızdakini iyice dinlemeye çalışın, ani kararlar almayın. 

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Kova Burcu

İş-yaşam dengenizle ilgili önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Siz kendi dengenizi bulduğunuzda ve özgüvenli bir şekilde geleceğe baktığınızda, bu konudaki en doğru kararı verebileceksiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu

Eğer hukuki, medyayla ilgili veya uluslararası bir konuyla ilgilenmeniz gerekiyorsa, planlarınızda bazı değişikler yapmanız gerekebilir. Siz ani değişikliklerden kaçının ve öncelikle durumu analiz etmeye özen gösterin. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!