9 Aralık 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür bugün Yay burcuna giriş yapıyor. Bu özellikle yayıncılık, kitlelere ulaşma konularında sizi etkisi altına alıyor. Bir kitap yazma hayaliniz varsa, bu konuda harekete geçmenin tam zamanı.  

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Boğa Burcu

Merkür Akrep burcunda çıkıp Yay burcuna giriş yapıyor. Bu sizin için iyi finansal haberlere işaret. Maddi durumunuzla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

İkizler Burcu

Eğer hayatınızda birisi varsa ve bu kişinin daha özel olmasını, ilişkinizin ilerlemesini istiyorsanız, bunları açıkça konuşabilirsiniz. Doğru zamanı kollayıp, cümlelerinizi hazırlayın. 

Uplifers önerisi: Her yıl binlerce çift ‘hastalıkta, sağlıkta, varlıkta ve yoklukta’ bir arada olmak için birbirlerine söz vererek uzun süreli bir beraberliğe doğru ilk adımlarını atarlar. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Yengeç Burcu

Eğer satış-pazarlama alanında çalışıyorsanız, toplantılarınızı planlamak iyi olabilir. 28 Aralık’a kadar Merkür sizin destekçiniz. Bu zamanı iyi değerlendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Aslan Burcu

Neredeyse Aralık ayının sonunda kadar, Merkür’ün yaratıcılığınız üzerindeki desteğini hissedebilirsiniz. İlham perilerini arkanıza alıp büyük hayaller kurmanın tam sırası. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Başak Burcu

Burcunuzun yöneticisi Merkür, Yay burcuna giriş yapıyor. Özellikle evinizle ilgili dekorasyon, tadilat işleri sandığınızdan çok daha kolay hallolabilir. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Terazi Burcu

Merkür Yay burcuna giriş yapıyor. Yakın çevrenizle yeni seyahat rotaları planlayabilirsiniz. Kardeşiniz veya çok yakın bir arkadaşınızdan heyecan verici bir yolculuk teklifi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız. “Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları

Akrep Burcu

Merkür Yay burcuna giriyor. Bu durum özellikle gelirler konusunda sizi etkisi altına alıyor. Aklınızı ve yaratıcı gücünüzü kullanarak kendinize yeni gelir kaynakları yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yay Burcu

Merkür burcunuza giriş yapıyor ve bu durum özellikle kişiliğinizle ilgili konularda sizi etkisi altına alıyor. Aylardır devam eden düşünme sürecinin ardınan, artık fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Oğlak Burcu

Merkür’ün değişen konumu, özel hayatınızı etkisi altına alıyor. Belki kendinize zihinsel bir ara vermek isteyebilir veya üzerinde çalıştığınız konuyu geri çekip kimseye söylemeden bazı noktaları değiştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Kova Burcu

Merkür bugünden itibaren yakınlarınızla ilişkiler konusunda sizi etkisi altına alıyor. Yakınlarınız sayesinde kendinize yeni iş fırsatları yaratabilir ve uzun vadede başarı sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Balık Burcu

Merkür Yay burcuna geçişiyle birlikte sizin burcunuzun en tepe noktasını aydınlatmaya başlıyor. Kariyerinizle ilgili çok güzel gelişmeler yaşanabilir, terfi veya önemli bir ödül alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!