9 Aralık 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

İlişki sektörünüzde yer alan Jüpiter Güneş’e doğru altın bir ışın gönderiyor ve bunun sonucu olarak pazarlama ve kendinizi ön plana çıkarma gibi aktivitelerde fark yaratan işlere imza atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Boğa Burcu

İşlerden kaytarıp felekten bir gün geçirmek oldukça cazip olsa da yapmanız gereken işlere ağırlık vermeniz gerekebilir. Bugünün işlerini yarına bırakmayarak, gelecekte karşınıza çıkabilecek eğlenceli aktiviteleri kaçırmamayı garantileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. “Erteleme alışkanlığından nasıl kurtulabilirsiniz?

İkizler Burcu

Hayallerinizi gerçekleştirmek için oldukça istekli olabilirsiniz. Sandığınız kadar kolay gerçekleşmeyecek olsa bile, planlar yapıp doğru yönde hareket ederseniz hiçbir şeyin imkansız olmadığını göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Yengeç Burcu

Sorunlardan kaçınmak karakterinizin bir özelliği olabilir ancak bugün kaçınılmaz olan bazı sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz. Tek yapmanız gereken fikirlerinizi açıkça ifade etmek ve sakin kalmak.

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Aslan Burcu

Satürn hafta boyunca omuzlarınıza gereğinden fazla yük bindirmiş olabilir. Hafta sonu boyunca bu yoğun haftanın yüklerinden kurtulmak adına bazı planlar yapmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Aracınızla en fazla üç saat içerisinde ulaşabileceğiniz destinasyonlarda nerede kalınır, ne yer, ne içilir, neler yapılır merak ediyorsanız, tüm cevaplar bu yazıda yer alıyor. “Hemen keşfetmek isteyeceğiniz İstanbul’a yakın 9 kaçamak rotası

Başak Burcu

Jüpiter’in size şans getirecek olan altın ışınları sonucu gayrimenkul işlerinde uygun fiyatlar yakalayabilir ya da ev dekorasyon işleriyle ilgili çok uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Terazi Burcu

Ay’ın Uranüs’e katılmasıyla birlikte size bazı tavsiyeleri olacak; yakın gelecekte bilinmedik destinasyonlara yapacağınız seyahatlerde yanınıza çok iyi bir yol arkadaşı geliyor olabilir.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. “Uruguay günlükleri: ‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Akrep Burcu

Önümüzdeki hafta boyunca karşınıza çıkabilecek olan beklenmedik tadilat işleri ya da ummadığınız harcamalar olursa yardımınıza koşabilecek olan bir Jüpiter olduğunu unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Yay Burcu

Eğer bekarsanız Uranüs karşınıza potansiyel sevgili adayları çıkarabilir. Koç’ta yer alan Ay size cesur olup bazı riskler almanızı tavsiye ediyor. Sosyal aktivitelere daha fazla katılım göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Oğlak Burcu

Jüpiter’in Güneş ile olan bağlantısı size hiç beklemediğiniz şekillerde yardımcı olabilir. Önünüzde kariyerinizi etkileyebilecek çok önemli bir toplantı bulunuyorsa gezegenlerin sizin yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Kova Burcu

Faturaları ödemek gibi temel işlerle o kadar yoğun durumda olabilirsiniz ki size hayal kurmak için vakit bile kalmayabilir. Her ne kadar yoğun olursanız olun arada sırada kendinize zaman ayırmalı ve kafanızı dağıtmalısınız.

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Balık Burcu

Ay varlıklarınızı yöneten evinizde yer alıyor. Bunun etkisiyle birlikte kendinizi alışveriş yaparken bulabilirsiniz ancak yıl sonuna yaklaştığımız şu günlerde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!