9 Ağustos günlük burç yorumları

burçlar

Koç Burcu

Herhangi bir konudaki fikrinizi başkalarına aktarırken zorluk çektiğinizi fark edebilirsiniz. Bu aralar özgüven eksikliği çekiyor olmanız, iletişim konusunda yaşadığınız kötü deneyimlerden kaynaklanıyor olabilir. İnsanlarla olan iletişiminizde farklı yollar izlemeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becerilerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekir. Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, kurumsal şirketler için de özel ¨kişisel gelişim eğitimleri¨ vermektedir.

Boğa Burcu

Bugünlerde işinizde ya da özel hayatınızda nereye geldiğinizi ve nasıl bir gelişim sürecinden geçtiğinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Yaşanan olaylara karşı bakış açınızı değiştirmek ve değişim sürecine girmek, hayatın anlamını bulmanız ve kendinizi anlayabilmeniz açısından önem taşıyor.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

İkizler Burcu

Bu aralar seyahat planları yapıyorsanız ya da daha önce planlamış olduğunuz bir planı hayata geçirmeyi düşünüyorsanız, planlarınız sekteye uğrayabilir. İşlerinizi yoluna koymadan kısa süreli de olsa bir seyahate çıkmanız, sonrasında daha ciddi problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Yengeç Burcu

İşinizdeki organizasyonel eksiklikler ve iletişim bozuklukları, sizi taşıyabileceğinizden daha fazla sorumluluğun altına girmek zorunda bırakabilir. İş tanımınız konusunda iş arkadaşlarınızla ve yöneticinizle açık bir şekilde konuşmalı, iş yerinizde bulunan diğer bireylerin de sorumluluklarını fark etmesini sağlamalısınız.

Uplifers önerisi:  İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Aslan Burcu

Finansal durumunuzla ilgili ciddi bir karar alma aşamasındaysanız, konuyla ilgili bir profesyonelden yardım almanız daha sağlıklı olacaktır. Eğer çevrenizde yardım alabileceğiniz güvenilir biri yoksa, zaman alıcı olsa da tek başınıza derin bir araştırma yapmalı ve tüm detayları iyi analiz etmelisiniz.

Uplifers önerisi:  Sosyal hayatta ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. .¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Başak Burcu

Ailenizle ilgili herhangi bir konuda kısa bir tartışma yaşayabilirsiniz. Her şeyi yoluna koymak ve sevdiklerinizi kırmamak için, yapıcı bir tavır izlemeli ve karşınızdaki kişilere empatiyle yaklaşmalısınız.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

Yaratıcılığınızı kullanarak insanlarla olan iletişiminizi güçlendirebileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar ya da beraberlikler oluşturabileceğiniz bir gündesiniz. Bu aralar parti, konser, akşam yemeği gibi sosyal aktivitelere gereğinden fazla zaman ve para ayırıyor olabilirsiniz. Bütçenizi zorlamamaya ve planlı hareket etmeye özen göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Akrep Burcu

Size ilham veren bir konuyla ilgili büyük riskler almak isteyebilirsiniz, ancak finansal durumunuzun ve kaynaklarınızın yetersiz olması, sizi engelleyebilir. Yaratıcılığınızı kullanmak için doğru zamanı beklemeli ve sabırlı davranmalısınız.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Uzun zamandır görüşemediğiniz bir aile üyenizle görüşmek için plan yapıyorsanız, bugün bu buluşmayı gerçekleştirmek için uygun zamanı ve enerjiyi bulacaksınız. Bu kişiyle yapacağınız konuşmalar size iş hayatınız ve özel hayatınızla ilgili farklı fikirler sunabilir. Bu kişinin size söyleyeceklerini dikkatle dinlemeye ve özümsemeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Oğlak Burcu

Kişisel hedeflerinize ulaşabilmek ve planlarınızı başarıyla sonuçlandırmak sizin için büyük önem taşıyor olabilir.  Finansal konularda kendinize koyduğunuz hedefleri gerçekleştirebilmek için stratejik adımlar izlemeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi:   Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Kova Burcu

İki haftadır üzerinde düşündüğünüz yeni bir fikir, bugün tekrar gün yüzüne çıkabilir. Uygulama konusunda zorluk yaşayacağınızı ve sizi zorlu bir sürecin bekliyor olduğunu bilseniz bile, elde edeceğiniz sonuçlar beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨ Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Balık Burcu

Sevgilinizle geçireceğiniz romantik bir buluşma, aşk hayatınızın renklenmesine yardımcı olacak. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu olmanız ve birlikte hareket edebilmeniz önem kazanacak. Çevrenizdeki kişilerin söylediklerini bir kenara bırakın ve kalbinizin sesini dinleyin.

Uplifers önerisi:  Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!