9 Ağustos 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Sorunları algılamada ve çözüm üretmedeki üstün yeteneğiniz yetkili kişileri etkileyebilir. Özellikle finansal ve lojistik alanlarında ilgiliyseniz kendinize güvenip fikirlerinizi açıkça belirtin.

Uplifers önerisi: Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becelerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekir. Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, kurumsal şirketler için de özel ¨kişisel gelişim eğitimleri¨ veriyor.

Boğa Burcu

Merkür ve Plüton arasındaki birliktelik size müthiş tatil fırsatları yaratabilir ve bunun sonucu olarak çok istediğiniz, gizli kalmış destinasyonlara doğru yola çıkabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

İkizler Burcu

Önümüzdeki günlerde ekonomik konuları konuşmak için ailenizle görüşmeyi düşünebilirsiniz. Ailenizin sahip olduğu gayrimenkulleri değerlendirmek adına çok iyi bir fırsat olabilir.

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Yengeç Burcu

Eğer yalnız iseniz, makus talihiniz yakın zamanda değişebilir. Yeni birisiyle hiç ummadığınız bir yerde tanışabilirsiniz, belki bir imza gününde belki de bir bilgisayar dersinde.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Aslan Burcu

Saatlik ücretinizi artırabilir ya da maaş ile çalışıyorsanız zam isteyebilirsiniz. Plüton’un Merkür’e sizin finansal haritanızda güç veriyor oluşu sayesinde istediğinizi elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Başak Burcu

Romantizm aleminizde yer alan Plüton sayesinde aşk hayatınızda bir devrim yapabilirsiniz! Çekici bulduğunuz biriyle konuşmayı ilerletmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirsiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Terazi Burcu

İnsanları rahatlatabilecek kelimeleri nasıl söylemeniz gerektiğini çok iyi bildiğiniz bir gün. Bu sayede sizin bakış açınıza ihtiyaç duyan bir arkadaşınıza, adeta bir anne şefkatiyle yaklaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Akrep Burcu

Ortamdaki sis perdesinin ardında yatan gerçekleri görebilme gibi bir yeteneğiniz olabilir. Eğer bir tür pazarlık ya da tartışma içerisindeyseniz karşınızdaki kişinin gerçek niyetini anlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Yay Burcu

Bir zam ya da promosyon ödemeniz hakkında iyi haberler alabilirsiniz. Merkür ve Plüton sizi kariyer ve para ile alakalı konularda etkileyebilir.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Oğlak Burcu

Ortaya iddialı fikirler sunabilirsiniz. İlgilendiğiniz konular hukuk, akademi, yayıncılık, din veya uluslararası ticaret ise yaratıcılığınız üstünüzde olabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş

Kova Burcu

Hisse senedi, bono ve diğer yatırım araçları konusunda araştırma yapabilirsiniz. Eğer bazı şeyler gerçek olamayacak kadar iyi gözüküyorsa, içgüdülerinize güvenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Şimdilerde tanıştığınız bir insan size müstakbel eşinizle tanıştırabilir. Ayrıca bu tanıştığınız yeni kişiyle önemli meseleleri de görüşüp karara bağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!