8 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Enerji seviyeniz bugün çok yüksek olabilir ve yeni projeler konusunda motivasyonunuz çok yüksek olabilir. Yeni maceralara açılmaya hazır olun. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Tek başınıza olduğunuzda daha verimli çalışıyor olabilirsiniz. Bugün olası tartışmalardan uzak durmak için kendi başınıza çalışmaya devam etmek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

İkizler Burcu

Gelecekteki hedeflerinizle ilgili olarak finansal açıdan da kendinizi garantiye almalısınız. Mevcut durumunuzu gözden geçirip gerekirse yeni finansal fırsatlara açık olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

İşle ilgili bir konuda şimdiye kadar başkalarının fikirlerini dinlemiş olabilirsiniz, şimdi de sıra kendi zihninizle baş başa kalmakta. Kariyerinizle ilgili bir adım atmak istiyorsanız, konuyu etraflıca değerlendirdiğinizden emin olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Aslan Burcu

Üzerinde çalıştığınız bir konu varsa, bu konuda adım atmadan önce tüm detayları araştırdığınızdan emin olmalısınız. Yurt dışında bu işler nasıl yapılıyor, hukuki süreçleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulmalısınız. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Başak Burcu

Finansal yatırımlarınız ve kariyeri hedeflerinizle ilgili bir anlaşmazlık söz konusu olabilir. Bu nedenle şu sıralar önemli kararlar almaktan uzak durmalısınız. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Terazi Burcu

Kariyerinizle ilgili konular ve sevdikleriniz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle bugün önemli kararlar almaktan sakınmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Akrep Burcu

Hukuki konular veya eğitimle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün sizi bekliyor. Yeni bilgilere ulaşabilirsiniz ve durumu yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Yay Burcu

Ortak finansal konularla ilgili meseleleri değerlendirmeniz gerekebilir. Ancak Merkür geri yönlü hareket ettiği için herhangi bir konuda önemli adımlar atmamalısınız. 

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Oğlak Burcu

Eğer evinizle ilgili devam eden bir proje varsa, bu konuda bazı aksaklıklar yaşanabilir. Öfkenize teslim olmak yerine olayları kişisel almamaya ve sakin kalmaya gayret etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Kova Burcu

Günlük aktiviteleriniz veya iş hayatınızla ilgili yapacağınız iletişimde bazı yükselmeler söz konusu olabilir. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce biraz bekleyip sakinleşmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Balık Burcu

Eğlence, yaratıcı konular veya çocuklarla ilgili konulardaki planlarınızda ani değişiklikler söz konusu olabilir. Bu değişikliklere kapılıp hızlı karar almaktan kaçınmalısınız. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!