8 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yeni öğreneceğiniz şeyler, özellikle ilişkiler anlamında sizi aksiyon almaya yönlendirebilir. Yeni bir başlangıç yapmak ve arkadaşlarınızı arayıp sormak için iyi bir zaman. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Boğa Burcu

Önem verdiğiniz şeylere biraz daha eğilmek için harika bir dönem. Yaratıcılığınızı, kendinizi ifade yeteneğinizi geliştirmek size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

İkizler Burcu

Video, fotoğraf veya dijital medyayı kullanarak gerçekleştireceğiniz güzel bir fikriniz varsa, doğru kelimeleri seçip insanları ikna etmek için şansınız çok yüksek. Bunu kullanın. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yengeç Burcu

Burcunuzun yöneticisi Ay, dün Terazi burcunda Dolunay konumundaydı. Aileniz veya evinizle ilgili konularda zorlandığınız noktalar artık çözüme kavuşuyor. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Aslan Burcu

Yurt dışından gelecek bazı haberler, iş ilişkileriniz veya yatırımlarla ilgili kararlarınızı etkileyebilir. Bu dönemde olabilecek en iyi noktadasınız, buna şükretmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Başak Burcu

Eğer kendi işinizin sahibiyseniz ve iş yeriniz hala açıksa çok şanslısınız. Bunun kıymetini bilip kendinize yeni müşteriler katmak, mevcut müşterilerinizle iyi ilişkilerinizi sürdürmek için çaba göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Terazi Burcu

Duygusal zekanız sayesinde çevrenizde olup bitenle büyük bir uyum yakalayabilirsiniz. Bu aynı zamanda yakın iş ilişkileriniz veya kişisel ilişkileriniz anlamında da çok önemli. 

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Akrep Burcu

Dün Terazi burcunda yaşanan Dolunay sizi de etkiliyor. Gizlice üzerinde çalıştığınız bir konuyu artık açıklama vakti gelmiş olabilir veya bu konuda önemli bir dönüm noktası yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Yay Burcu

Terazi burcundaki Dolunay sizi de etkiliyor. Başkalarını düşüneceğiniz günler sizi bekliyor. Sevdiklerinizle ilgili konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Kariyerinizle ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Eğer kendi işinizin sahibiyseniz, alacağınız bir haber size çok önemli katkılar sunabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

Kova Burcu

Yaratıcılık anlamında yaşanacak bir dönüm noktası, sizin için çok önemli bir basamak olabilir. Hayatınızla ilgili konularda size ilham verebilir. Enerjinizi ve heyecanınızı bir süre muhafaza etmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Evinizin duvarlarından sıkıldınız, rengini değiştirmek istemiyorsunuz ancak biraz renk gelse hiç de fena olmaz diyorsunuz. Ya da evinizi sıkıcılıktan kurtarmak için basit fakat etkili bir değişiklik arıyorsunuz… O zaman duvarlarınıza renk katacak, yaratıcı ve estetik duvar panoları tam aradığınız şey olabilir. “Evinizdeki malzemelerle duvarlarınıza renkli dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacak yaratıcı fikirler

Balık Burcu

Bir projeyle ilgili yatırımcılarla görüşüyorsanız, güzel bir haber alabilirsiniz. Mevcut şartlarda harekete geçemiyor olsanız da bu güzel haber planlama yapmanız için yeterli. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!