8 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Pluto’nun Oğlak burcundaki geri yönlü hareketi başlıyor. Bu durum özellikle profesyonel hayatınızı etkiliyor. Kariyerinizle ilgili genişleme, yeni açılımlar yapma düşüncelerinizi masaya yatırmak çok faydalı olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

Başkalarıyla nasıl iletişim kurduğunuz üzerine kafa yormak iyi olabilir. Beklenmedik projeler veya bağlantılar aracılığıyla kariyerinizde önemli bir sıçrama yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

İkizler Burcu

Pluto’nun geri yönlü hareketi, özellikle ortak kazançlar alanında sizi etkiliyor. Finansal anlamda yapacağınız bazı ayarlamalar, önümüzdeki birkaç ay boyunca size kendinizi daha güvende hissettirebilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Yengeç Burcu

Eğer bir ajansla veya iş anlamında bir danışmanla çalışıyorsanız, ihtiyaçlarınızı yeniden belirleyerek bazı temel değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Değişime açık olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Aslan Burcu

Bugün, sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Belki çok fazla çalıştığınız için belki de önünüzdeki fırsatları yeterince değerlendiremediğiniz için kendinizi biraz ikinci plana atmış olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Başak Burcu

Pluto burcunuzun eğlence alanında. Size ilginç gelen, keyifli şeylerle ilgili bazı fikirleriniz olabilir. Bu fikirlerinizin peşinden gitmek ve yaratıcılığınızı kullanmak için harika bir zaman. 

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Terazi Burcu

Ailenizin geçmişiyle ilgili bir araştırma yapabilirsiniz. Siz araştırdıkça, ailenizin hikayesindeki ilginç noktaları keşfedip bunu bir şekilde hikayeleştirmek, başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Akrep Burcu

Başkalarıyla nasıl iletişim kurduğunuzu düşünüp bu konuda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinizi nasıl daha iyi ifade edeceğiniz konusuna biraz kafa yorup, her gün kendi çapınızda ufak ufak adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Yay Burcu

İş tercihleriniz, harcamalarınız, bütçe çalışmalarınız ve sahip olmanız gereken gelirle ilgili yeniden düşünmek, kafa yormak iyi olabilir. Böylelikle kendi motivasyon kaynaklarınızın kökenine inebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Oğlak Burcu

Kişisel gücünüz ve bunu nasıl ustalıkla kullandığınız, kendinizi ifade etme anlamında çok işinize yarayabilir. Olaylara karşı sistematik bir bakış açısı geliştirmek size iyi gelebilir. Bu yüzden biraz buna vakit ayırmalı, kafa yormalısınız. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Kova Burcu

Psikolojik veya fiziksel sağlığınızla ilgili bir desteğe ihtiyacınız varsa, bugün harika bir fırsat yakalayabilirsiniz. Pluto, burcunuzun sağlık alanını etkisi altına alıyor. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Balık Burcu

İş konusundaki beklentilerinize ve motivasyon kaynaklarınıza, başkalarının ne kadar uyum sağladığını değerlendirmek iyi olabilir. Dijital ortamlarda yapacağınız buluşmalar, bunu değerlendirmek için iyi bir ortam sunabilir. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!