8 Mayıs 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür ve Uranüs’ün burcunuzda bir araya gelmesiyle birlikte sizi muhteşem bir gün bekliyor. Bu iki gezegen birçok bilinmeyeni ortaya çıkarıp müthiş sürprizler hazırlayabilir.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Boğa Burcu

Henüz büyümemiş bir tanıdığınız sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilir ancak dikkatli olmazsanız bu yardım çağrısını kaçırabilirsiniz. Eğer yardımcı olabilecekseniz, sözlerinizin çok büyük etkisi olduğunu unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

İkizler Burcu

Yönetici gezegeniniz Merkür ile Uranüs güçlerini birleştirerek beklenmedik şeyleri hayatınıza getirecek enerjiyi sağlayabilir. Bugün yaşananları ileride çok iyi şekilde hatırlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Son günlerde mutluluktan bahseden, mutluluğun formülünü verdiğini söyleyen çok kişi var. Aslında bu kişilere güvenmektense, asıl güvenmemiz gerekenler nöroloji uzmanları. “Nörobilimcilere göre daha mutlu olmanızı sağlayacak 4 şey

Yengeç Burcu

Geçmişte yaşadığınız bazı sorunlar bugün tekrar su üstüne çıkabilir. Karşınızdaki kişiyle aynı şeyleri tekrar konuşmak zaman kaybı gibi gözükse de bu kişiyle olan ilişkinizi güçlendirmenin sizin açınızdan daha iyi olduğunu hatırlamalısınız.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Aslan Burcu

Bir şeyleri başarmak için kendinizi çok büyük kısıtlamalar altında kalmış hissedebilirsiniz. Eğer kendinizi göstermeyi başarabilirseniz, sizin performansınızı gözlemleyen kişileri şaşırtabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Başak Burcu

Merkür ve Uranüs’ün birlikteliği sonucu beklenmedik olaylar yaşanabilir. Sizden yaşça büyük bir akrabanızdan hiç beklemediğiniz bir yardım eli uzanabilir.

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Terazi Burcu

Yakın arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızı herkesin önüne koyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Uranüs ve Merkür’ün aynı hizaya gelmesi sonucu spontane hayat tarzını benimseyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Akrep Burcu

Merkür ve Uranüs’ün birlikteliği sonucu oluşabilecek sürprizleri ve beklenmeyen olayları avantaja çevirmelisiniz. Karşınıza çıkabilecek her türlü şeye karşı açık fikirli olmalısınız.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Birilerinin, parçası olmanız gerektiğini düşündüğünüz konularda sizi dışladığını hissedebilirsiniz. Sizi güvensiz hissettiren konuları insanlarla direkt olarak konuşmalısınız.

Uplifers önerisi: Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Oğlak Burcu

Bazı insanlar diğerlerine göre daha fazla ilgiye muhtaçtır, siz ise daha çok temel ihtiyaçları ön plana koyan birisiniz. İlişkilerinize bakacak olursanız ortaya koyduğunuz emeklerin karşılığını aldığınızı görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Kova Burcu

Geçtiğimiz günlerde sosyal ya da iş hayatında yaşadığınız kaybın etkilerini üzerinizde görebilirsiniz. Bir-iki gün sonunda bu durumu kabullenip, yolunuza devam edebilecek olsanız da sizi zorlu bir süreç bekliyor.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Balık Burcu

Uranüs ve Merkür’ün ekonomik sektörünüzde birleşmesi sonucu hızlı hareket etmeniz gerekebilir. Çabuk düşünebilme ve gerekli konuşmaları yapabilme yeteneğinizi ortaya koyarsanız beklediğiniz ekonomik gelişmeleri görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!