8 Eylül günlük burç yorumları

8 Eylül günlük burç yorumları

Koç Burcu

İyimserliğinizi yükseltecek beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olduğu bir döneme girmeniz de oldukça mümkün.

Uplifers önerisi:  Yaratıcı fikirler, insanları değişikliğe davet ettiği için hakettiği değeri göremiyor olabilir mi? İşte yaratıcılık korkusunun ardında yatan sebepler “Yaratıcı fikirlere karşı beslenen gizli korkular

Boğa Burcu

Ümit veren seçenekleri tek tek, dikkatlice incelemek faydalı olabilir. Heyecan verici yeni bir başlangıç olacağından, öncesinde her şeyin güzelce gözden geçirilmesi büyük önem teşkil edebilir.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

İkizler Burcu 

Düşüncelerinizi kağıda dökmek için harika bir zaman olabilir. Gerekli motivasyonla, insanlara ulaşacağınız yeni bir hayatın kapılarını açabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Düşüncelerinizi kağıda dökerek fikirlerinizi başka insanlarla paylaşabilir ya da sadece zihninizi boşaltabilirsiniz. Hangisini tercih etmiş olursanız olun “Cümlelerin peşinde koşanlar için Yaratıcı Yazarlık Atölyesi” size yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu

İş yerinde sevindirici bir haber alabilirsiniz. Değişikliğe ayak uydurma kabiliyetiniz, sizi ödüllendirilmeye değer bir aday haline getiriyor.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

 

Aslan Burcu

Seyahat etmek ve kendinizi geliştirmek için çok uygun bir döneme giriyorsunuz. Daha önce hiç ziyaret etmediğiniz bir yere gitme planları yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Başak Burcu

Optimizm ve iç güdülerinizin yardımıyla, tamamıyla yeni bir yola adım atabilirsiniz. Şu an bu kararı vermeniz için oldukça uygun bir zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Terazi Burcu

Hafta sonunun enerjisi sizin için hala devam ediyor. Bir arkadaşınızla buluşmayı ya da kültürel bir aktiviteye katılmayı düşünebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Akrep Burcu

İş bugün gününüzü ele geçirebilir. Bu kulağa biraz sınırlayıcı gelse de, güzel bir haber ile neşenizi toplayabileceksiniz.

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Yay Burcu

Gün içinde, beklemediğiniz bir anda özel bir gelişmeyle karşılaşabilirsiniz. Bu bir fikir ya da yaratıcı bir düşüncenin ürünü olabilir.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. “Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler

Oğlak Burcu

Bir projeniz için yatırım aramaya karar verebilirsiniz. Motivasyonunuz, basit bir yatırımdan fazlasını elde etmenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

Kova Burcu

Romantik bir sürpriz gününüzü neşelendirebilir. Bu alacağınız bir mesaj ya da sosyal medya üzerinden yapılan bir paylaşım olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Balık Burcu

Maddi açıdan sevindirici bir haber almanız mümkün. Direk sizle alakalı olmasa bile, yaptığınız işi ilgilendiren bir gelişme olabilir.

Uplifers önerisi:  Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!