8 Eylül 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Karşınıza çıkan heyecan verici romantik fırsatlar sayesinde aşk hayatınız birden hareketlenebilir. Eğer zaten bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiye karşı aşkınız artabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Boğa Burcu

Ailenizle birlikte eğlenceli buluşmalar düzenleyebilir, evinizde güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu bir dekorasyon projesi de olabilir. Bu sıralar ev ve aile konuları sizin için öncelikli. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

İkizler Burcu

İşle ilgili bir mesele söz konusu olabilir ve bu konuda yeniden düşünmeniz gerekebilir. Hızlıca hareket etmekten kaçınmalısınız. Önce meseleye odaklanıp ne olduğunu özümsemeli, sonra harekete geçmelisiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasının aslında tamamen kişisel ilişkilere bağlı olduğunu birçok kez duymuşsunuzdur. Belki de bu yüzden tavsiyelerle dolu işletme kitaplarını bir kenara bırakıp sosyal psikolojiye odaklanmak daha doğru olabilir. “İş dünyası için sosyal psikoloji alanından çıkarılabilecek dersler

Yengeç Burcu

Eşinizle veya ortağınızla bir araya gelip önemli bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Her şeyi açıkça konuşmaktan ve masaya yatırmaktan çekinmeyin, bu şekilde sağlıklı bir sonuca ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Aslan Burcu

Eğer yeni bir iş arıyorsanız, bu sıralar şansınız çok yüksek. Çalıştığınız sektörde sözü geçen, itibarı yüksek bir kişiden güzel bir teklif alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Başak Burcu

Bir yakınınızla yapacağınız konuşma, onun hayatında çok önemli bir kapı aralayabilir. Belki de kendisini yetersiz hissettiği bir konuda ona ilham vererek, hayatında önemli bir dönüm noktası yaşamasına aracı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Bir yakınınız bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor olabilir. Bu kişiyle ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz ve yakında eski hayatına döneceğini öğrenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları

Akrep Burcu

Kalabalıkların karşısına çıkıp bir konuşma yapmanız gerekebilir. Bunu online ortamda yaparak daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz. Özgüveninizi yüksek tutun. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Yay Burcu

Profesyonel hayatınız ve finansal konularla ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. Eğer patronunuzdan zam veya terfi istemeyi düşünüyorsanız, bugün harika bir gün. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Oğlak Burcu

Biraz düşüncelerinizi geliştirme, zihninizi rahatlatma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bunun için online bir eğitime katılabilir veya kendinizi rahatlatacak farklı yöntemler geliştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi:  Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Kova Burcu

Finansal bir hamle yapmak için harika bir gün. Eğer uygulamaya geçirmek istediğiniz bir planınız varsa, bugün başlayın ve yakında çok olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Balık Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişi ortak hayallerinizin peşinden koşmak için çok daha istekli olabilir. Hedeflerinizi daha gerçekçi bir noktaya taşıyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!