8 Ağustos 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş ve Merkür arasında çok güzel bir açı söz konusu. Kulağınız telefonunuzda olsun. Ummadığınız bir anda, güzel bir haber alabilirsiniz. Tekliflere açık olun. 

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Boğa Burcu

Güneş ile Mars arasındaki olumlu birliktelik sizi de etkiliyor. Gayrimenkul alanında çalışıyorsanız veya ailenizin işini devam ettiriyorsanız, bu sıralar yapacağınız görüşmeler çok verimli geçebilir. 

Uplifers önerisi: Güne keyifle başlamak için ihtiyacımız olan gereksinimleri karşıladığımızda günü çok daha üretken ve verimli geçirmek mümkün olur. “Güne daha zinde, enerjik ve mutlu başlamanın pratik yolları”

İkizler Burcu

Merkür ve Güneş güçlerini birleştiriyor ve bu durum sizi özellikle iletişim alanında etkiliyor. Eğer bir sunum yapmanız, bir sınava girmeniz veya bir görüşme yapmanız gerekiyorsa bu çok iyi geçebilir. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Yengeç Burcu

Sahip olduğunuz her şeyi bir araya getirin. 18 Ağustos’ta Merkür doğrusal harekete geçtiği zaman, sahip olduklarınızı akıllıca bir stratejinin üzerine kolaylıkla oturtabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Aslan Burcu

Merkür ve Güneş, Aslan burcunda bir araya geliyor. Bu durum kazanma gücünüzü artırıyor. Ancak Merkür’ün geri yönlü hareketi, şansınızı biraz azaltıyor olabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Başak Burcu

Gizemli bir yoldan da gitseniz, içgüdülerinize güvenin. Hayatınızda önemli bir dönüm noktası yaşanabilir. Gizli kalmış gerçekler aniden ortaya çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Terazi Burcu

Merkür 18 Ağustos’a kadar geri yönlü hareketine devam ediyor. Bir arkadaşınızla geçmişten kalan bir anlaşmazlık veya kırgınlık yeniden gündeme gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Akrep Burcu

İletişimin gezegeni olan Merkür, Güneş ile güçlerini birleştiriyor. Bir anda ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Bu durum size önemli kazanımla getirebilir. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Yay Burcu

Zihninizi açık tutun, böylelikle pozitif bir bakış açısına sahip olabilir ve alanınızı genişletebilirsiniz. 18 Ağustos’tan itibaren Merkür doğrusal konuma geçtiğinde de bunun meyvelerini toplayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Oğlak Burcu

İletişimin gezegeni Merkür, burcunuzun gelir kaynakları alanında Güneş ile güçlerini birleştiriyor. Kendinizi bir anda finansal bir meselenin içinde bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Kova Burcu

İletişimin ve mantığın gezegeni Merkür, karanlıkta kalan bir noktanın aydınlığa kavuşmasına yardımcı olabilir. Böylelikle sevdiğiniz biriyle aranızdaki yanlış anlaşılma da giderilebilir. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Balık Burcu

Merkür ve Güneş bir araya gelerek burcunuzun sağlık alanını aydınlatıyor. Sağlığınızla ilgili geçmişten gelen bir sorunu artık geride bırakabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!