7 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Ay tutulmasının, başarı ve kariyerle ilgili konulardaki enerjisi devam ediyor. Kariyerinizle ilgili çok önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Boğa Burcu

Geçtiğimiz cumartesi günü yaşanan tutulmanın etkisiyle, hayatınızda bir süredir devam eden veya sürüncemede olan bir konuyu çözüme kavuşturmuş olabilirsiniz. Uzun bir yolu tamamlamış gibi hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

İkizler Burcu

Adeta kabuğunuzun dışına çıkacağınız, kendinize her zaman biçtiğiniz rolün sınırlarını zorlayacağınız bir dönem sizi bekliyor. Sizi geride tutan şey her ne ise artık ondan kurtulmanın vakti gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Yengeç Burcu

Online ortamda tanıştığınız birisiyle bir süredir görüşüyor olabilirsiniz. Siz daha ciddi konulardan konuşmak istiyorsanız ancak karşınızdakiyle bir türlü ortak bir zemin bulamıyorsanız, belki de işler daha fazla ilerlemeden bitirmek daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Aslan Burcu

Bugün biraz sağlığınızla ilgili konulara odaklanabilir, eğer zararlı bir alışkanlığınız varsa bundan vazgeçmenin yollarını arayabilirsiniz. Kilo vermek, dengeli beslenmek veya egzersize başlamak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları

Başak Burcu

Eğer online bir site üzerinden flört ettiğiniz birisi varsa, bu ilişki ufak bir sınavdan geçebilir. Böylelikle birbirinize uygun olup olmadığınızı anlayabileceğiniz bir fırsatınız olur. 

Uplifers önerisi: İlişkide ortak adımlar atabilmek, karşılıklı güvenin sağlanmasıyla mümkündür. “İlişkilerinizde güvensizlik duygusundan kurtulmanın 5 yolu

Terazi Burcu

Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız, bir takım gecikmeler yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin, bu aksiliklerin tamamı yakın zamanda sona eriyor. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Akrep Burcu

Bir iş gezisi planınız varsa, yakın zamanda iptal olabilir. Bunun yerine profesyonel hedefleriniz için online toplantılardan faydalanabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok. 

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Yay Burcu

Bir gelir kapısının kapanmasıyla ilgili endişeleriniz varsa, reaktif olmak yerine stratejik bir tutum sergilemelisiniz. Finansal anlamda bir plan yaparak kendinizi güvenceye alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Bir ilişkinizle ilgili dönüm noktası yaşıyor olabilirsiniz. Aslında birbirinize uygun olmadığınızı ancak verilen sözler nedeniyle bir arada olduğunuzu fark edebilir ve karşılıklı anlaşarak buna bir son verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Kova Burcu

Moralinizi bozan bir konu varsa, duygusal olarak bir kırılma noktası yaşayabilir ve bu konuyu hızlıca geride bırakabilirsiniz. Bir şeylerin farkına varmanın gücünüz hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Balık Burcu

Sosyal mesafe kuralları, arkadaşlıklarınızı ve sosyal ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme fırsatı sunmuş olabilir. Hayatınızda çok fazla insan biriktirmek yerine daha seçici olmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!