7 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Aşk ve güzelliğin gezegeni Venüs, Koç burcuna giriş yapıyor ve ve 4 Mart’a kadar burada kalacak. Aşk hayatınız, çok daha tutkulu bir noktaya gelebilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Boğa Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle birlikte biraz gözlerden uzak kalmak isteyebilirsiniz. Şimdilik bu sizin için en iyi yol olabilir. Böylelikle biraz daha birbirinize odaklanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızda yaşadığımız sıkıntıları, özellikle de konular ilişkimizle ya da partnerimizde rahatsızlık duyduğumuz şeylerle ilgiliyse zorluk yaşayabiliriz. İlişkimizi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümüz ya da sevdiğimiz kişiyi incitebilecek konuşmaları yapmaktan çekiniriz.”İlişkinizle ilgili problemleri partnerinizle paylaşmanızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

İkizler Burcu

Sizin için yeni ve heyecanlı olan şeyleri denemek güzel olabilir. Bu bir spor dalı, yeni bir enstrüman veya biraz riskli olabilecek bir deneyim bile olabilir. 

Uplifers önerisi: “Ölmeden önce yapılacaklar listesi” sadece size ait olan; hayatınız boyunca başarmak, hissetmek, görmek, yapmak, deneyimlemek istediğiniz her şeyin listesidir. Kendinize yapacağınız bu listeden bir maddeyi sevdiğiniz biriyle gerçekleştirmek son derece anlamlı bir deneyim olacaktır. ¨Ölmeden önce yapılacaklar listesi¨

Yengeç Burcu

Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, yeni bir ürünü veya hizmeti lanse etmek için harika bi dönemdesiniz. Böyle zamanların kıymetini bilmek ve bu fırsatı kaçırmamak gerekiyor. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Aslan Burcu

Daha önce karşılaştığınız ve eğitimiyle, hayata bakış açısıyla sizi çok etkileyen bir kişi kalbinizi çalabilir. Bu hayranlıkla karışık aşk duygusunun peşinden gitmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Başak Burcu

Parayı simgeleyen Venüs, burcunuzun ortak kaynaklar alanını etkileyen noktaya doğru hareket ediyor. 4 Mart’a kadar finansal anlamda çok güzel haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Terazi Burcu

Venüs burcunuzun ilişkiler alanına doğru hareket ediyor. İlişkilerinizdeki uyum ve size verdiği güç, belki şimdiye kadar hiç bu şekilde yoğun hissedilmemiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Akrep Burcu

Venüs, bugünden itibaren çalışma hayatınızı etki altına alıyor. Bu hem işiniz hem de iş arkadaşlarınızla ilişkilerinize uyum ve eğlence getiriyor. 

Uplifers önerisi: İş kavramı özellikle yetişkinlik hayatımızda farkında olduğumuzdan çok daha büyük bir yer kaplar. Haftanın beş günü günde en az sekiz saati bu işte geçiririz. Bu haftada toplam ayırdığımız saatlerin yanında yıl hesabı yaptığımızda ve bunu da yaklaşık 20 veya 25 yıl sürecine yansıttığımızda neredeyse bir ömrü aslında “her gün gittiğimiz iş işte”ye ayırırız. “İşinizle olan ilişkinizi geliştirmenin ve mesleğinize olan bakış açınızı değiştirmenin formülü

Yay Burcu

Venüs burcunuzun romantizm alanına doğru hareket ediyor ve 4 Mart’a kadar burada kalacak. Aşk hayatınızda sizi çok mutlu edecek önemli değişiklikler söz konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: DIY (kendin yap) tariflerle hayatı kolaylaştıracak araç gereçler yapmak gibi, çok basit psikolojik hilelerle insan ilişkilerini güçlendirmek mümkün. Bunun yanı sıra, bizi takip eden biri olup olmadığını anlamak ya da şu kafamıza takılan sinir bozucu şarkıdan kurtulmak için de yapabileceğimiz şeyler var. Bunlar neler mi? “8 basit psikolojik hileyle insanlara istediklerinizi yaptırmanız mümkün

Oğlak Burcu

Çevrenizi güzelleştirme arzunuz her zamankinden daha güçlü olabilir. Böyle zamanlarda para harcarken çok daha düşüncesizce davranabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Kova Burcu

Venüs, bugünden itibaren 4 Mart’a kadar burcunuzun iletişim, mesajlar alanını etkiliyor. İletişim gücünüz çok yüksek, bu dönemde çevrenizdekilerin sizden gelen talepleri reddetmesi neredeyse imkansız olabilir. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Balık Burcu

Kendi kapasitenize, gücünüze inancınız yüksek. Buradan yola çıkarak, refah seviyenizi yükseltecek konularda çabalarınızı ortaya koyabilir ve karşınıza gelen fırsatları daha iyi değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!