7 Şubat 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Mars, enerjinizi yükseltiyor ve size özgüven veriyor. Ortak zevkleri ve ortak bir bakış açısını paylaştığınız kişilerle bir araya gelmek için harika bir gün. Ortaya çıkan sinerji sizi de büyüleyebilir. 

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Boğa Burcu

Bugünkü odak noktanız kariyer ve bilinirlik olabilir. Kullandığınız kelimeler ve verdiğiniz sözler çevrenizde etki uyandırabilir. Özellikle üst düzey kişileri etkileme gücünüz yüksek. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

İkizler Burcu

Bir seyahat planı yapabilir veya yolculuğa çıkmayı düşünebilirsiniz. Bu tür seyahat planlarınızı harekete geçirmek için harika bir zaman. Bilet ve rezervasyon için araştırma yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Yengeç Burcu

Kariyerinizi veya bilinirliğinizi yönetebileceğiniz yeni ve yenilikçi bir yaklaşım benimseyebilirsiniz. Bu yaklaşımın geri dönüşü zam veya terfi şeklinde olabilir. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Aslan Burcu

Bugünkü odak noktanız, romantik veya profesyonel alandaki ortaklıklar, birliktelikler. İlişkilerinizden beklentilerinizi ortaya koymak için harika bir gün. Kartları açık oynamaktan çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: İlişkide ortak adımlar atabilmek, karşılıklı güvenin sağlanmasıyla mümkündür. “İlişkilerinizde güvensizlik duygusundan kurtulmanın 5 yolu

Başak Burcu

Bugünkü tek odak noktanız, işiniz ve kariyerinizle ilgili konular. Yeni bir girişime atılabilir veya önümüzdeki altı ay boyunca başarmak istediklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hedeflerinizi tutarlı bir şekilde belirlemeye çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: En son ne zaman gözünüzü korkutan bir hedefiniz oldu? En son ne zaman ıslak ıslak terlediniz de yine o uçurumun başına gidip aşağı atlamak için can attınız? En son ne zaman o düşme hissi sizi alıp da yumuşatıverirken bir uçurumun üzerinden metrelerce derinliğe atladınız? “Neden kendinize meydan okumalısınız: Çünkü hayat, o zaman hayat!

Terazi Burcu

İşle ilgili bir konuya her zamankinden çok daha duygusal yaklaşabilirsiniz. Bundan kurtulmak için dikkatinizi yaratıcı bir konuya veya yeni bir projeye kanalize edebilirsiniz. Böylelikle duygusallığınızı daha efektif kullanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Akrep Burcu

Bugün odak noktanız ailenizle ilgili konular olabilir. Evle ilgili bi konu veya ev halkından birileri sizin dikkatinizi çekmek için yarışabilir. Eğer kendinizi bu konuda sıkışmış hissederseniz, en yakınlarınızdan sizi anlayışla karşılamalarını isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Yay Burcu

Bugün kendinizi hayata karşı daha heyecanlı ve optimist hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınız adeta doruk noktasında. Bunu ek gelir sağlamak için bir fırsata dönüştürebilir, yepyeni bir fikir ortaya koyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Oğlak Burcu

Özellikle parasal konularda sağduyunuz çok yüksek. Finansal durumunuzu inceleyerek nasıl daha fazla geliştirebileceğiniz ve gelirinizi artırabileceğinizle ilgili fikirler ortaya koyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Kova Burcu

Bugün tüm ışık sizin üzerinizde! Zihniniz, sizden çok daha hızlı hareket ediyor ve bu sayede kendinizi daha pozitif hissetmenize ve karşınıza çıkan olaylara daha iyimser yaklaşmanıza yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Balık Burcu

Hayatınızdaki alanlardan biri, enerjinizi tüketiyor olabilir ve buna çözüm olarak bir ara vermeyi düşünebilirsiniz. Ancak biraz daha direnmeye çalışın. Kariyeriniz ve bilinirliğinizle ilgili çok güzel gelişmeler sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!