7 Şubat 2017 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Merkür’ün burçlar arasında hareket ettiği bugün içerisinde sosyal çevrenizi genişletmeye çalışıp ufak bir gezi düzenleyebilirsiniz. Kullanacağınız kelimeler her zamankinden daha etkili olabilir.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Boğa Burcu

Önümüzdeki iki hafta boyunca kariyeriniz konusunda strateji geliştirmek bir numaralı önceliğiniz olabilir. Merkür’ün kariyer haritanıza giriş yapması sizi etkileyebilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

İkizler Burcu

Yönetici gezegeniniz Merkür bugün burçlar arasında hareket ediyor. Seyahat etme konusundaki dürtüleriniz sizi harekete geçirebilir ve yeni maceralara atılmak için kendinizi tutamayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Yengeç Burcu

Merkür’ün finansal kürenize doğru hareketi sonucu nafaka, sigorta ya da tazminat gibi hukuksal konularda güzel haberler alabilirsiniz. Beklentilerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Aslan Burcu

Hayatınızda yer alan biri sizi çıldırtabilir. Çok değer verdiğiniz bu insan karşısında sabrınızın sınırları zorlayabilirsiniz. İyiliğin kötülüğe karşı her zaman üstün geleceğini unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Başak Burcu

Her ne kadar yağmur da yağsa, rüzgar da esse arkasından gelecek olan gökkuşağı tüm sıkıntıları unutturabilir. Sizin için sıkıntılı süreçler devam etse de yakın zamanda gökkuşağınızı bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Terazi Burcu

Geçmişinizden kalan acı tatlı hatıralar bugün sizi meşgul edebilir. Geçmişte yaşanan her ne olursa olsun bunları size artı değer katabilecek bir tecrübe olarak görürseniz, geleceğe çok daha umutla bakabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Akrep Burcu

Merkür’ün yerel aleminizde yer almasıyla birlikte ailenizi görmek için bir plan yapabilirsiniz. Evinizdeki ufak tefek dekorasyon işleriyle ilgilenebilir ya da insanları ev partinize davet edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Yay Burcu

Merkür’ün burçlar arasındaki seyahati sonucu başkaları için anlaması oldukça güç olan karmaşık durumları herkesin anlayacağı dilden söyleyebilme yeteneğine sahip olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Oğlak Burcu

Merkür para sektörünüze doğru hareket ediyor. Bu zamanı yeni ürünler için araştırma yapmak, yeni araçları, bilgisayarları ve ev aletlerini incelemek için kullanabilirsiniz. Paranızı kıymetli şekilde harcayacağınıza şüpheniz olmasın.

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Kova Burcu

Önümüzdeki üç hafta boyunca karşınıza inanılmaz fırsatlar çıkabilir. Her türlü düşünce ve yeteneği insanlara satabilirsiniz. Bu karizmanızı iyi kullanmalısınız.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Balık Burcu

Merkür önümüzdeki birkaç hafta boyunca bilinçaltı bölgelerinizde hareket edebilir. Önümüzdeki yıl için isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı ve vizyonunuzu belirlemek adına kendinize zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!