7 Nisan günlük burç yorumları

Koç Burcu

Nisan ayı sizin için dönüm noktası olabilir. Kişisel yaşamınızla veya ilişkilerinizle ilgili büyük bir karar vermek üzeresiniz; kendinize güvenip kararınız konusunda tereddüt etmemeniz gereken bir süreçten geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu

Hayatınıza sağlık ve iyi yaşam felsefesinin tamamen hakim olacağı, bedeninize odaklanacağınız günler sizi bekliyor. Kararlı ve disiplinli bir şekilde, amacınıza odaklanarak sağlıklı yaşamı kısa sürede benimseyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

İkizler Burcu

Karmaşık günleri atlamanıza çok az bir süre kalmış olabilir. Çok yakın bir zamanda, beklediğiniz haberi alarak rahatlayacaksınız. Bu haberin ardından kendinizi ödüllendirmek için, küçük tatil kaçamağı planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Hafta sonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Yengeç Burcu

Aile ilişkilerinizle ilgili hassas bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Evinizin tüm bireylerini aynı anda mutlu etmeniz mümkün olamayacağından, zor bir karar vermeniz gerekebilir. Bu noktada hislerinize güvenerek hareket etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Aslan Burcu

Kendinizi yeniden keşfetme sürecinizde enerjinizi yeniledikçe, yerinizde duramadığınız zamanlar olabilir. Bu olumlu enerjinizle her şeyin daha somut gözükmesi sayesinde, işlerinizi kısa zamanda yoluna sokabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Başak Burcu

Monotonluktan fazlasıyla sıkılmış hissediyorsunuz. Yılda bir kere yaptığınız bahar temizliği gibi, hayatınızda radikal bir değişim istiyorsunuz. Dış görüntünüzle ilgili şaşırtıcı ve dikkat çekecek yenilikler yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Konu kişisel bakım ürünleri olduğunda, daha az para harcayıp daha yaratıcı çözümlere başvurmak en iyisi. Bunun için banyonuzda ve mutfağınızda ne varsa kullanıp, çeşitli denemeler yapabilirsiniz. “Ev yapımı güzellik malzemeleri

Terazi Burcu

Oldukça popüler olacağınız günler sizi bekliyor. Kendinizde yaptığınız fiziksel ve ruhsal değişiklikler, etkisini gösterecek ve tüm gözler üzerinizde olacak. Tüm bu değişim yanında sürpriz bir aşkı getirebilir.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Akrep Burcu

İş yerinizde başarılarınızla fark edilecek ve yeni dönemde bunun karşılığını maddi olarak alabileceksiniz. Yöneticinizle iletişiminizi mümkün olduğunca stabil bir seviyede tutmaya devam etmeli ve kendinizi kanıtlamalısınız.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili bir kaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yay Burcu

İşinizi ve aşkınızı yoluna soktuğunuz harika bir döneme girmek üzeresiniz. Artık tüm yorgunluğunuzu atmak için, erkenden bir tatile çıkabilirsiniz. Uzak destinasyonları ve uzun bir seyahati tercih edeceksiniz.

Uplifers önerisi:  Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Oğlak Burcu

Bu hafta yeni kararlar vermenizin ve sağlam adımlar atmanızın, tüm geleceğinizi etkileyeceği bir döneme giriyorsunuz. Bu nedenle, kararlarınızı sakince düşünerek ve tüm yönleriyle ele alarak, tüm riskleri bertaraf etmeniz gerekiyor.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Kova Burcu

Çalıştığınız sektörde bir kariyer geleceğiniz olup olmadığı konusunda tereddütler yaşıyor olabilirsiniz. Gelecek haftalarda, bu konuyla ilgili yeni arayışlara girebilir ya da tanıdıklarınıza danışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Balık Burcu

Kariyerinizdeki olumlu değişikliklerden sonra, artık kendinize de özen göstermeye sıra geldiğini düşünüyorsunuz. Sağlıklı yaşam konusunda ilk adımları, yeni bir spor merkezine kaydolarak atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!