7 Mayıs günlük burç yorumları

7 mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları
7 mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugün başlayacak ve ay sonuna kadar devam edecek olan süreçte, iletişim konusunda beklemediğiniz bir noktaya gelebilirsiniz. Önemli bir anlaşma yapmanın eşiğindeyseniz, akıllı adımlarınızla çevrenizdekileri kolayca etkileyebilir ve çok uğraşmadan ikna edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Boğa Burcu

Bu aralar daha fazla para kazanmak amacıyla başlattığınız girişimlerin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz ay süresince var olan durumunuzu riske sokmayacak şekilde değişimler yaşayarak ekonomik anlamda daha fazla rahatlamanın yollarını arayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

İkizler Burcu

Yatırımlarınızla ilgili kararsızlık yaşıyorsanız bir uzmandan destek almak isteyebilirsiniz. Bugüne kadar hazırlamış olduğunuz iş planlarını gelecek haftadan itibaren yatrımcılarla paylaşabilir, olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yengeç Burcu

Bugünlerde tek başınıza kalmak istediğinizi hissedebilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek yalnız olmak için bir adım atmalısınız. İç dünyanıza döndükçe zihinsel süreçlerinizin daha iyi işlediğini ve hem iş yaşamınızda hem özel hayatınızda problemlerinizle daha kolay başa çıkabildiğinizi göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Aslan Burcu

Sosyal yaşantınızın ön plana çıktığı ve insanların olduğu ortamlarda bulunmak istediğiniz bir gün olacak. İlgi duyduğunuz bir konuyla ilgilenen başka insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Aynı şekilde, kendi ilgi alanlarınızı yeni insanlar tanımak amacıyla da kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Başak Burcu

Gelecek haftadan itibaren iş yerinizde yaşayacağınız olumlu gelişmeler, size maddi olarak geri dönebilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir iş teklifinin, pozisyon değişiminin ya da maaş zammının gelecek hafta gerçekleşmesi söz konusu.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Terazi Burcu

Bugün kendinizi yaptığınız işlere odaklanmış hissedebilirsiniz. Kişisel mutluluğunuz için yaptığınız şeyler çevrenizdeki insanlar tarafından takdir görüyor ve beğeniyle karşılanıyor. Örnek alındığınızı bilmek kişisel tatmininizi arttıracaktır.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalayanabilirsiniz.

Akrep Burcu

Bugünlerde aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşıyor olabilirsiniz. Doğru insanın hayatınıza girmesi an meselesi. Yapmanız gereken tek şey doğru yeri ve doğru zamaı belirleyebilmek.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Yay Burcu

Hayata dair bakış açınızın değişime uğradığı zamanlarda olabilirsiniz ve bu dönem sizin için zorlayıcı olabilir. Değişimin zor ve zaman alıcı bir süreç olduğunu bilmek, stres yaşamanızı engelleyecektir. Bu değişimleri kişisel gelişiminize katkıda bulunmak üzere avantaja çevirmeyi deneyin.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Oğlak Burcu

Ofiste daha planlı, düzenli ve verimli çalışabilmek için aradığınız desteği bulmanıza çok az kaldı. İşlerinizi gözden geçirmek ve sizin için geri bildirim niteliği taşıyan noktalara odaklanmak, yaptığınız işe daha geniş bir çerçeveden bakmanıza olanak sağlayacak.

Uplifers önerisi:  İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Kova Burcu

Yalnız bir kovaysanız, tam anlamıyla aklınızı başınızdan alacak olan kişiyle tanışmanız an meselesi. Bu kişiyle yapacağınız konuşmalar sizi harekete geçirecek ve kendinizi bu kişiyle saatlerce konuşuyorken bulacaksınız. Seçimleriniz konusunda dikkatli olmalı ve pişman olacağınız kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Balık Burcu

Ailenizde hareketli günlerin yaşandığı bir dönemde olabilirsiniz. Şehir dışından gelen bir akrabanızın sizde kalması söz konusu olabilir. Yakın bir zamanda tüm aile üyelerini bir araya getirecek bir toplantı organize etmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller“

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!