7 Mart 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs Koç burcuna doğru ilerliyor ve burada kendisini bekleyen Merkür’le buluşuyor. İlginç ve güzel haberlerle dolu bir gün sizi bekliyor. Tüm gözler sizin üzerinizde olabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Boğa Burcu

Bir geçiş sürecinin sancılarını çekiyor olabilirsiniz. Bu süreci hızlandıracak bazı planları ve fikirleri uygulamaya koyarak, yaşanan sıkıntıları daha kolay atlatabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

İkizler Burcu

İş yerindeki ilişkileriniz oldukça iyi gidiyor. İşle ilgili yeni bir girişim veya yeni bir strateji hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için bir toplantı düzenlemeye ne dersiniz?

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Yengeç Burcu

Yeni ve aydınlık bir gün sizi bekliyor. Yeteneklerinizi geliştirip, pozitif ve verimli bir ilerleme kaydetmek için harekete geçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Sıcak sohbetler, aydınlatıcı keşifler, ufuk açıcı insanlarla görüşmeler sizi bekliyor. Bugün sizin için oldukça hareketli geçebilir. 

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Başak Burcu

Finansal konularda bir başvuru yapmak, ihtiyaçlarınızı belirlemek için uygun bir gün olabilir. Endişelenmeyin, gökyüzü işlerinizi kolaylaştırmak için sizin yanınızda. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Terazi Burcu

Burcunuzun yöneticisi Venüs, ortaklıklar ve birliktelikler alanında Merkür ile bir araya geliyor. Sevdiğiniz kişiyle aranızda sıcak ve etkileyici bir konuşma geçebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızda yaşadığımız sıkıntıları, özellikle de konular ilişkimizle ya da partnerimizde rahatsızlık duyduğumuz şeylerle ilgiliyse zorluk yaşayabiliriz. İlişkimizi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümüz ya da sevdiğimiz kişiyi incitebilecek konuşmaları yapmaktan çekiniriz.”İlişkinizle ilgili problemleri partnerinizle paylaşmanızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Akrep Burcu

Özellikle yaratıcı konularda başkalarına karşı açık olmak, çekingen davranmamak iyi olabilir. Bugün içinizdeki meraklı ve hevesli çocuğu ortaya çıkarıp, yaratıcılığına odaklanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Yay Burcu

Hayatınızla ve yaşam koşullarınızla ilgili bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, her şeyi hesaplamanız gerekebilir. Özellikle sahip olduğunuz zamanın yeterince uzun olduğundan emin olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Oğlak Burcu

Venüs ve Merkür burcunuzun aile alanını etkisi altına alıyor ve büyük bir uyum getiriyor. Ailenizle bir araya gelip, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Kova Burcu

Sevdiğiniz kişilerle heyecanlı konuşmalar yapabilirsiniz. Her ne kadar bu konuşmalar olumlu bir havada ilerlese de parasal konulardan uzak durmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Balık Burcu

Güneş burcunuzdaki yolculuğuna devam ederken, şu sıralar biraz fazla toleranslı olabilirsiniz. Hoşgörü her ne kadar iyi olsa da hayatı pembe görmenize neden olmasına izin vermemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!