7 Kasım günlük burç yorumları

7 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları
7 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugün kariyerinizle ön planda olacağınız bir gün olacak. Size açılan kapılardan geçebilmeniz, pozitif bakış açınızın ve sahip olduğunuz potansiyelin farkında olmanızla anlam kazanacak. 

Uplifers önerisi:    Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Boğa Burcu

Olaylara farklı ve yeni yollardan bakmaya çalışmanızla beraber bakış açınızın genişleyeceği bir gündesiniz. Sizi geliştirecek şeylerin hayatınıza girmesine izin verin.

Uplifers önerisi:     Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

İkizler Burcu

Özellikle finansal konularda geleceğinizle ilgili kararları kendi başınıza vermek isteyebilirsiniz. Birikim yapmaya başlamak için iyi bir zaman.

Uplifers önerisi:  Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Yengeç Burcu

Bugün, uzun süreli ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda var olan insanları tanımanızın bir sebebi olduğunu farkedebilirsiniz.

Uplifers önerisi:        Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor.¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Aslan Burcu

Gücünüzün ve yaratıcılığınızın doyum noktasına ulaşacağı bir gündesiniz. Bu yönlerinizi diğer insanlara yardım etmek için kullanmak size kendinizi daha iyi hissettirecek. 

Uplifers önerisi:  Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

Başak Burcu 

Bugün sıradan ve monoton bir gün geçirebilirsiniz ve bu canınızı fazlasıyla sıkabilir. Kendinizi mutlu edecek bir şeyler yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

Terazi Burcu

Aileniz ve evinizle ilgili yapmış ya da yapmakta olduğunuz planları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Pozitif ve destekleyici bir ortam yaratmaya çalışın.

Uplifers önerisi:  Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Akrep Burcu

Detaylı düşünen ve çevresini gözlemleyen bir yapıya sahipsiniz. Bu özelliğiniz bugün iş yerinizde size olumlu olarak yansıyabilir.

Uplifers önerisi:    Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yay Burcu

Bugün finansal durumunuzu gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmak isteyeceğiniz bir gün olabilir.

Uplifers önerisi:    Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu

Günlük rutin işlerinizde değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Bu değişim sizi sandığınızdan çok daha fazla olumlu etkileyebilir ve bakış açınızı genişletebilir. 

 Uplifers önerisi: Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. İnsan hayatı boyunca 25000 sabah yaşıyormuş, bu sabahların ne kadar önemli olduğunu düşünün. ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Kova Burcu

Bugün uzun süreli bir projeye başlamanız söz konusu olabilir. Proje için tüm kaynaklarınızı harcamak zorunda kalabilirsiniz ancak size olan getirisi buna değecek.

Uplifers önerisi:   Girişimcilik dünyası farklı oluşumlarla kabuk değiştirirken, girişimciler için de fırsatlar her geçen gün artıyor. Dünya’da ve Türkiye’de, özellikle genç yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği projeler arasında ise web projeleri var. Projelerinize fon bulmak için; ¨Fonlabeni.com¨

Balık Burcu

Bugün arkadaşlarınızla buluşabilir ve hayatınız boyunca unutamayacağınız dakikalar yaşayabilirsiniz. Sabrınızın meyvelerini arkadaşlarınızın yardımıyla toplayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi:   Arkadaşlarınızı evinize davet ederek mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!