7 Kasım 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Kurnazca düşünülmüş ufak bir finansal hamle tamamen sizin lehinize işleyebilir. Haritanızın en üstünde yer alan Plüton sayesinde hedeflerinizden birine ulaşmanız mümkün olabilir.

Uplifers önerisi: Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Sözü dinlenen bir kişinin size verdiği bir tavsiyeyi uyguluyor olabilirsiniz. Ancak bunun sizi diğer yapabileceklerinizden alıkoyup koymadığını düşünmelisiniz. Yakın zamanda kuralları çiğnemek için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

Uplifers önerisi: Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

İkizler Burcu

Hayatınızın bazı alanlarında yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Geçmişi silip atmak yerine, yaşananlardan ders çıkarmak size artı değer katabilir. Hatırlamak her zaman kötü olmayabilir.

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Yengeç Burcu

Yakınlarınızdaki birisi kendisi için zarardan başka bir şey doğurmayacak adımlar atabilir. Her ne kadar ona yardım edip, doğruları görmesini sağlamak isteseniz bile bazen insanların kendi derslerini almaları için bırakmak en mantıklısı olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Aslan Burcu

Aslan’ın yönetici gezegeni Güneş’in ihtiyaçların gezegeni Plüton’dan alacağı destekle birlikte size gerekli olan yardım tam istediğiniz zamanda yanınızda olabilir. Aileniz ve arkadaşlarınız olduğu için çok şanslısınız.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Başak Burcu

Bazı insanları ve hayallerinizi kendinizden uzakta tutarak, kendinizi ve hassas duygularınızı koruduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak yıldızlara göre istediklerinize ulaşmanız sandığınızdan daha yakın olabilir. Bu yüzden biraz cesur olmalısınız.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Terazi Burcu

Kalbinizi dinlerseniz yanlış yapamayacağınız bir günde olabilirsiniz. Bir seçim yapmadan önce, sizi mi mutlu edecek yoksa başkasını mı mutlu edecek diye düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Akrep Burcu

Küçük şeylerin sandığınızdan büyük etkileri olabilir. Gün içerisinde partnerinize yönelik yapabileceğiniz tatlı bir sürpriz ilişkinizde çok önemli bir etki yapabilir.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yay Burcu

Yıldızlar birinin size verdiği mesajı dinlemenizi istiyor. Eğer göremiyorsanız, biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Karşınıza çıkan şeylerin altında yatan mesajlara daha çok dikkat etmeniz gereken bir gün sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Oğlak Burcu

Yeni başladığınız işler hakkında fazlaca endişelenmek başarınızı etkileyebilir. İnsanlara karşı olan iletişimde yapacağınız ufak bir tavır değişikliği, evrenin desteğini almanız için yeterli olabilir.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Kova Burcu

Bir şeyleri ertelemek bugün için oldukça cazip gelebilir. Başınızı kaşıyacak vaktinizin olmadığını düşünebilirsiniz ancak eğer ertelemeye devam ederseniz, yarının işlerini de sıkıntıya sokabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. “Erteleme alışkanlığı günlük yaşantımızı nasıl etkiliyor?

Balık Burcu

Muhteşem yaratıcılığınız sayesinde bir fikirden diğerine atlayabilirsiniz, bunun sonucunda biraz organizasyon eksikliği yaşayabilirsiniz. Yapacağınız işleri sıraya koymak ve belirli bir disiplin içerisinde kalmanın zor olacağı bir gün geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!