7 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Evinizle ilgili yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenin tam zamanı. Dekorasyon fikirleriniz sayesinde yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Boğa Burcu

Eğer bir arkadaşınız sizi yeni bir restoranı keşfetmeye veya yeni bir deneyime davet ederse, hiç düşünmeden kabul edin. Yeni keşifler, keyfinizi artırıp arkadaşınızla aranızdaki bağı güçlendirebilir. 

Uplifers önerisi: Aracınızla en fazla üç saat içerisinde ulaşabileceğiniz destinasyonlarda nerede kalınır, ne yer, ne içilir, neler yapılır merak ediyorsanız, tüm cevaplar bu yazıda yer alıyor. “Hemen keşfetmek isteyeceğiniz İstanbul’a yakın 9 kaçamak rotası

İkizler Burcu

Eğer bir terfi veya kariyerinizde bir yükselme beklentiniz varsa, çok yakın zamanda güzel haberler alabilirsiniz. Ancak bu haberleri bir süreliğine gizli tutmanız gerekebilir. Hayallerinizin gerçekleşmesine çok yakınsınız. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Yengeç Burcu

Yakın arkadaşlarınız, birlikte iş yaptığınız kişiler veya üye olduğunuz yerlerdeki arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler, sizi hayatınızda bir dönüm noktasına taşıyabilir. Hayalini kurduğunuz bir şeyi gerçekleştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Aslan Burcu

Yeteneklerinizi geniş kitlelere duyurmak için gizli bir destekçinin yardımını alabilirsiniz. Bu kişi sizin haberiniz olmadan, keşfedilmeniz için destek olabilir. Heyecan verici gelişmelere hazır olun. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Başak Burcu

İş dünyasından veya özel hayatınızdan gelen davetleri kabul edin. Gireceğiniz ortamlarda yeni insanlar tanıyabilir, hayallerinizi gerçekleştirmenize engel olan konularda çözümlerle karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

Terazi Burcu

Kariyerinizle ilgili konularda karşınıza çıkabilecek fırsatlara karşı uyanık olmalısınız. İçgüdülerinize güvenin. B hem kariyer konusunda hem de maddi konularda kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Akrep Burcu

Eğer hayatınızda biri varsa, sevdiğiniz kişi karşınıza heyecan verici planlarla çıkıp gelebilir. Bir anda çantalarınızı toplayıp yollara düşmeye hazır olun. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Yay Burcu

Patronunuz, güzel haberlerle size büyük bir sürpriz yapabilir. Sizi lider olarak konumlandırıp, gelirinizi de artırmanıza yardımcı olabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şey gerçek oluyor. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişi sizi hiç umulmadık bir şekilde, hiç ummadığınız bir yere götürebilir. Bu beklenmedik sürprizin tadını çıkarıp eğlenmeye bakın. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Kova Burcu

İş veya sağlıkla ilgili konularda alacağınzı güzel haberler, bugünü unutulmaz bir hale getirebilir. Bu güzel haberlerin hafta sonu boyunca size eşlik etmesine izin verin. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Eğer bir sunum yapmanız, kalabalıkların karşısına çıkmanız gerekiyorsa içgüdülerinize güvenerek mükemmel zamanlamayı bulabilirsiniz. Yeteneklerinizle ışıldayacağınız bir dönem sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!