7 Eylül 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sizin için aksiyon çok önemli olabilir ancak şu sıralar biraz durmak iyi olabilir. Böylelikle biraz dinlenip hayatınızda olup bitenleri değerlendirmek, hedeflerinizi yeniden hatırlama şansınız olabilir. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Boğa Burcu

Hayat felsefeniz, inandığınız şeyler bazı değişikliklere maruz kalabilir. Geçmiş deneyimlerinizi, inandığınız şeyleri yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

İkizler Burcu

Finansal konularla ilgili bazı konuları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta yapacağınız görüşmeler önemli olabilir. Endişelenmeyin, varacağınız anlaşmalar sizi memnun edecek. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Yengeç Burcu

Yaratıcılığınızı paraya çevirme konusunda özgüveniniz eskiye göre çok daha yüksek olabilir. Kendinize inanın, düşündüğünüzden daha fazla para kazanmayı hak ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: İnsan beyni, aynı vücudu gibidir. İhtiyacı olan egzersizleri her gün yapması zihni ve beyni geliştirir. Yaratıcı egzersizler beyindeki nöronların sağlıklı bir şekilde oluşmasına ve size fayda sağlamasına yardımcı olur. “Sağ beyninizi hobilerle forma sokacak egzersizler

Aslan Burcu

Bugünden itibaren 2 Ekim’e kadar hayatınızın birçok alanında heyecan dolu bir gündem sizi bekliyor. Bu özgüvenle alakalı olabilir, karşınıza bir aşk fırsatı çıkabilir veya sizi tümden mutlu edecek başka bir konu olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Başak Burcu

Eğer hoşlandığınız birisi varsa, bir süre daha bu duygularınızı kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, duygularınızı daha fazla belli etmek için biraz yalnız kalmayı bekleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Terazi Burcu

Bu hafta boyunca sosyal hayatınız sizin için büyük bir ilham kaynağı olabilir. Arkadaşlarınızla ufak buluşmalar organize edebilir, birlikte keyfli vakit geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Akrep Burcu

Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Venüs burcunuzun tepe noktasına doğru ilerliyor, bu da patronunuz tarafından öneminizin daha iyi kavranacağına işaret ediyor. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Yay Burcu

Eğer yayıncılık, reklamcılık gibi bir alanda çalışıyorsanız veya bu alanda bir işiniz varsa, bu hafta çok başarılı geçebilir. Yapacağınız çalışmalar sayesinde alkışları hak ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Oğlak Burcu

Bu hafta yatırımlarınızla ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yapacağınız ufak bir hamle sayesinde finansal anlamda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi:  Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Kova Burcu

Venüs burcunuzun ilişkiler alanına doğru ilerliyor. Aşk hayatınız güzelleşebilir, sevdiğiniz kişiyle aranızdaki uyum artabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Balık Burcu

Bu hafta karşınıza bir iş fırsatı çıkabilir. Bu fırsatla ilgili bütçe konularını konuşurken, hak ettiğinizi düşündüğünüz parayı istemekte çekingen davranabilirsiniz. Ancak bundan bir an önce vazgeçmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!