7 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, yumuşak yönlerinizi ortaya çıkarabilir ve çevrenizdekilere karşı daha affedici, daha toleranslı olmanızı sağlayabilir. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları bir kenara bırakın ve geleceğe bakın. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Boğa Burcu

Hayal gücünüzün ve geleceğe dair öngörülerinizin en parlak olduğu günlerden geçiyorsunuz. Gösterdiğiniz çabaların, nasıl başarıyla sonuçlandığını kanıtlamanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

İkizler Burcu

Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, haritanızın zirvesine denk düşüyor. Böylelikle toplumda da zirveye çıkabilir, imajınız göz kamaştırabilir. İkna kabiliyetinizin ve etkileme gücünüzün keyfini çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Yengeç Burcu

İçinde bulunduğunuz koşullar ne olursa olsun, Balık burcunda gerçekleşen Dolunay size çok parlak fırsatlar sunabilir ve önünüze yeni bir kapı açılabilir. Umutsuzluğa kapılmak için hiçbir sebebiniz yok.  

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Aslan Burcu

Daha önce yaptığınız bir yatırım, verdiğiniz bir borçla ilgili konuşmalar veya bir ortaklık meselesi, aslında göründüğü gibi olmayabilir. Ancak karamsarlığa kapılmayın, sezgileriniz sayesinde meselenin özünü hemen kavrayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Başak Burcu

Balık burcundaki Dolunay parlamaya devam ederken, bir yandan da cazibenin gezegeni Neptün devreye giriyor. Siz aramasanız da aşk sizi gelip bulacak. Ne demişler, su akar yolunu bulur. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Terazi Burcu

Eğer sanatçı, reklamcı veya tasarımcıysanız ilham perileri sizinle birlikte olacak. Balık burcundaki Dolunay sayesinde yaratıcılığınızın zirvesindesiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Akrep Burcu

Eğer ailenizden biri veya çok yakın bir arkadaşınız yaratıcılığını kullandığı bir işle meşgulse, sizi şaşırtacak derecede başarılı işlere imza atabilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Yay Burcu

Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, haritanızın en alt noktasını etkiliyor. Kişisel bir mesele sizi yürekten etkileyebilir. Bu aralar sevdiklerinizle, ailenizle vakit geçirmek size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Orijinal aynı zamanda da hesaplı Feng Shui hediyeleri tam size göre olabilir. Feng Shui düzenine uygun yaşamak, evin içindeki pozitif enerjiyi ortaya çıkararak arkadaşlarınızın veya ailenizin evini daha huzurlu bir yer haline getirebilir. “Sevdiklerinizin evindeki enerjiyi yükseltecek Feng Shui hediye önerileri

Oğlak Burcu

Geçmişte yanlış anlaşılan veya kırgınlığa neden olan bir konu bugünlerde çözüme kavuşabilir. Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, bu meselenin yarattığı iç sıkıntısından kurtulmanızı sağlayacak.  

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Kova Burcu

En çok değer verdiğiniz şeyler, aynı zamanda en çok ilham aldığınız şeyler olabilir. Bazen insanın gardırobunu yenilemesi, evinin dekorasyonunu değiştirmesi, ufak bir obje satın alması bile tüm enerjisini değiştirebilir. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Balık Burcu

Balık burcunda ışıldayan Dolunay’ın yanı sıra burcunuzun yönetici gezegeni olan Neptün de devreye giriyor. Çok istediğiniz, hayalini kurduğunuz bir şey gerçekleşebilir ve bu durum ayaklarınızın yerden kesilmesini sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!