7 Aralık 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer girişimcilikle uğraşıyorsanız, bir üniversitede ya da konuyla ilgili bir kültürel etkinlikte konuşmacı olmayı deneyebilir, kendinize yeni kanallar yaratabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. “Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler

Boğa Burcu

Son derece karlı bir anlaşmaya imza atabilir ve son zamanlarda hiç yapmadığınız kadar doğru kararlar verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Farklı tatlardan besleneceğiniz bir gün sizi bekliyor olabilir. Eğer yeni bir sosyal çevre ya da iş çevresine girecekseniz şans sizden yana olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yengeç Burcu

Kendi alanınızda çok ünlü bir uzmanla karşılaşma olasılığınız varsa, bu karşılaşmadan önce kendinizi önemli bir görevin içinde bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Aslan Burcu

Hayatınızın kontrolünü tamamen elinize alabilir ve sizi bekleyen olaylar ne olursa olsun kalbinizin sesini dinleyerek istediğinizi yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve koşullarınıza göre her zaman farklı bir davranışı tercih etme seçeneğiniz vardır. “Davranışların kontrolünü dengeleyebilmek neden önemlidir?

Başak Burcu

Daha önceden elde ettiğiniz finansal bir başarı sayesinde, ailenize dair sorunların çözümünde ya da geleceğe yatırım gibi konularda kolayca sorumluluk alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

Terazi Burcu:

Bugün içinde yapacaklarınızla insanlar üzerinde harika etkiler bırakabilir ve hakkınızda iyi şeyler konuşulmasını sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Akrep Burcu

Gizli kalmış yeteneklerinize ve ideallerinize odaklanabilir ve bu konuda, sizin bile tahmin etmediğiniz pozitif sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Yay Burcu

Her anlamda pozitif ve yeni başlangıçlara gebe bir gün yaşayabilir ve kendinizi son derece yeterli hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Oğlak Burcu

Aile meseleleri, emlak / girişim ve taşınma ile ilgili konularda alacağınız bazı vaatler, yeni başlangıçlara adım atmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Kova Burcu

Nereye giderseniz gidin telefonunuzun şarjının tam olmasına dikkat edin, çünkü heyecan verici haberler tüm gün kapıda olabilir!

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Balık Burcu

Hırslarınızın kontrolü ele almasına izin verebilirsiniz. Büyük kariyer / parasal beklentileriniz yoksa bile bu yöne doğru ilerlemekte fayda olabilir.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!