7 Ağustos 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Ortak bir hedefe ulaşabilmek için farklı bir bakış açısı sizin ve partnerinizin çok işine yarayabilir. Geçmişte başarılı olmakta zorlandığınız bir konuda işler çok rahat ilerleyebilir. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Bayatlayan, eskiyen, modası geçen şeyleri hayatınızdan çıkarmanın vakti geldi. Özellikle de size güven vermeyen şeylerden artık uzaklaşmanın, vazgeçmenin tam sırası. 

Uplifers önerisi: Negatif duygu ve düşünceler mutluluğa giden yolu tıkayarak davranışlarımızı şekillendirirler. Her ne kadar bunun farkında olsanız da, onları görmezden gelip gerçek mutluluğa ulaşmak herkesin kolayca başarabildiği bir şey değil. “Mutluluğunuz için bir an önce vazgeçmeniz gereken davranışlar

İkizler Burcu

Geçmişle veya dini konularla ilgili olarak önemsemediğiniz, göz ardı ettiğiniz romantik bir konu yeniden gündeme gelebilir. O zamanki düşüncelerinizin yanlış olduğunu şimdilerde fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? ¨Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?¨

Yengeç Burcu

Hiç beklemediğiniz ir anda, ummadığınız bir kişi yeniden gündeme gelebilir. Bunun nedenini anlamasanız da kendinizi akışa bırakmak en iyisi. Bundan pişman olmayacaksınız. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

Yakın zamanda işten ayrıldıysanız veya mesleğinizden vazgeçtiyseniz üzülmeyi bırakın. Evren size daha iyi bir şeyler sunmaya hazırlanıyor. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Başak Burcu

Bir iş arkadaşınızla aranızda bir anlaşmazlık çıkabilir. Arkadaşınızın sizin değerinizi bilmediğini düşünebilirsiniz ancak bu sadece bir yanlış anlaşılmadan da ibaret olabilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Terazi Burcu

Eski sevgiliniz veya geçmişte flört ettiğiniz bir kişiyle yeniden başlamak için bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişide büyük değişimler olduğunu fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Akrep Burcu

Ani değişimlerin gezegeni olan Uranüs, 15 Mayıs’tan beri burcunuzun verilmiş sözler alanını etkiliyor. Bu durum sevdiğiniz kişiyle aranızda beklenmedik değişimler yaşanmasına neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Yay Burcu

Eğer ufak da olsa bir sağlık sorununuz varsa, doktorunuzla görüşmenin zamanı olabilir. Farklı uzmanlardan görüş alıp, alternatif tedavi yöntemlerini gözden geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Oğlak Burcu

Bir şeyleri bozmanın, değiştirmenin simgesi olan Uranüs, 15 Mayıs’tan beri burcunuzun aşk sektöründe yer alıyor. Kendinizi bu konuda her ne kadar korunaklı hissetseniz de siz de bazı ciddi değişimlerden etkilenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Kova Burcu

15 Mayıs’ta Uranüs burcunuzu ailevi konularda etkilemeye başladığından beri evinizle ilgili konularda değişiklik yapmak için ani düşüncelerle meşgul olabilirsiniz. Bu değişiklikler dekorasyonla ilgili de olabilir. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Balık Burcu

Son dönemde kendinizi her zamankinden daha konuşkan bulabilirsiniz. Biraz geri durup kendinizi gözden geçirmek, kelimelerinizin başkaları üzerindeki etkisini incelemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!