6 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yaratıcı gücünüz bugün çok yüksek. İlham perilerinin  sesine kulak verin. Eğer uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir proje varsa, bugün son noktayı koymak için harika bir gün. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş

Boğa Burcu

Ay, burcunuzun eğlence alanında büyümeye devam ediyor. Biraz eğlenmek, kendinizi eğlendirmek için yeni yollar keşfedebilirsiniz. Kendinizi mutlu etmek size çok iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Hobilerimiz hayatımızın ayrılmaz birer parçası ve bir kere kendimizi geliştirdiğimizde, düzenli olarak kendimizi hobilerimize adıyoruz. Hobilerin eğlenceli olduğu kadar canlandırıcı da bir etkisi var ve zekamızı geliştirme konusunda bize ilham veriyor. “Eğlenirken zeka geliştirmenin sırrı: Hobiler

İkizler Burcu

Aklınızda sürekli seyahat fikirleri dolaşıyor olabilir. Şimdilerde seyahat edemiyor olabilirsiniz. Ancak gelecekteki ilk seyahatinizi planlamak harika bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Yengeç Burcu

Kariyerinizle ilgili bazı konular, sizden çok fazla özveri bekleyebilir. Böyle zamanlarda kendinize daha iyi bakmalı, beslenme ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Bazen bir uzmana danışmak da iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi

Aslan Burcu

İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz anlamında teste tabi tutulabilirsiniz. Bazı durumlar sizi zorlasa da bu zorluklar, bir sonraki seviyeye hazırlanmanız için sizi olgunlaştırıyor olabilir. 

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Başak Burcu

İşinizle ilgili veya uzun zamandır çözüm bekleyen bir konuyla ilgili haberler almayı umuyor olabilirsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız. Her şeyin çözüme kavuşmasına biraz daha zaman var. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Terazi Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs, Satürn ile uyum içinde. Problem yaşadığınız kişilerle sorunlarınızı çözebilir ve pozitif bir çıkarım elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Akrep Burcu

Ay büyüme döneminde. Şu sıralar sağlığınızla ilgili daha dikkatli olmalısınız. Beslenme ve uyku düzeninize dikkat etmek, aynı zamanda hayattaki diğer konularda da aradığınız gücü bulmanıza yardımcı olur. 

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Yay Burcu

Siz de artık başkaları gibi online toplantılara ağırlık vermeli, yüz yüze iletişimden mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Merak etmeyin, online olarak da birçok işi yürütebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Oğlak Burcu

Jüpiter, Pluto ile bir arada yer alıyor. Bu yüzden büyük düşünmenin tam zamanı. Finansal anlamda danışabileceğiniz kişilerle görüşüp, geleceğinize dair bir plan çizebilirsiniz. Böylelikle daha özgüvenli adımlar atmanız mümkün olur. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Kova Burcu

Henüz havalar düzelmemiş olsa da baharın gelişi sizi bir nebze de olsa heyecanlandırabilir. Ancak bu heyecanınızı bir süre daha kontrol etmeli ve evde kalmalısınız. Bunun için gerekirse size ruhsal destek verebilecek kişilerle görüşebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz. “Ruhsal fitness egzersizleri

Balık Burcu

Biraz içinize dönmek iyi olabilir. Günlük tutmak, resim yapmak veya fotoğraf makinenizi elinize alıp çevrenizdekileri fotoğraflamak iyi olabilir. Bunlar size keyif vermiyorsa yoga veya meditasyon da yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!