6 Mayıs 2016 günlük burç yorumları

14 Mart 2016 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugün içinde tesadüfen yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlardan hoş davranışlar görebilirsiniz. Bu anlar sizin için oldukça değerli olabilir.

Uplifers önerisi: İlişkilerinizi geliştirebilmek, yaşadığınız ortamı güzelleştirebilmek için, siz de çevrenizdekilere karşı nazik olun. “24 adımda potansiyelinizi açığa çıkarın

Boğa Burcu

Bugün ani sürprizlerle karşılaşabilir ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda hayatınızı kolaylaştıracak birilerini bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizde her an yanınızda olacak kişilerin bulunabilmesi için, sosyal hayatınıza zaman ayırın. Yeni insanlarla tanıştırın ve ilişkilerinizi geliştirin. “Hayatınıza yatırım yapın

İkizler Burcu

Hayatınızın gidişatını etkileyecek önemli haberler alabilir, gelişmelerin zamanlamasından dolayı memnun olabilirsiniz. Doğru zamanlama büyük fark yaratabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız işlerde başarıya ulaşabilmek için, ne zaman bekleyip ne zaman harekete geçmeniz gerektiğini bilin ve sabırlı olun.  “Zafere giden yolda atmanız gereken 13 adım

Yengeç Burcu

Siz kariyerinizde ilerlemeye devam ettikçe, yeriniz sağlamlaşabilir. Kariyerinizdeki yükselişin ve gelişmelerin yansımasını bir maaş zammı olarak görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatındaki çabalarınızın karşılığını her zaman alamayabilirsiniz. Ancak motivasyon için önemli olan şey, her zaman ödüllendirilmek değildir. Neden mi; “Motivasyon için ödül mü, özgür irade mi?

Aslan Burcu

Bugünlerde hayatınıza önemli anlarda giren yeni insanlarla beraber, planlarınıza dair eksik parçaların da teker teker oturduğunu fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlarınızı gerçekleştirebilmek ve hedeflerinize ulaşabilmek için, çevrenizde hedeflerine odaklanmış kişiler bulundurun. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Başak Burcu

Bugünlerde zamanınızı yasal işlerinizi halletmek için değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hazırlığınızı iyi yaptıysanız, olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özgür ve mutlu bir yaşam sürebilmek için, yasal konulardaki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Terazi Burcu

Bugünlerde katılacağınız sosyal etkinlikler, eğlenceli diyalogların yanı sıra yenice karlı  ortaklıkların kapısını da aralayabilir.

Uplifers önerisi: Tanıştığınız yeni kişilerle gelecek planları yapmadan önce, onları iyice tanımaya çalışın. Yardımcı olacak öneriler için; “Karşınızdakini tanımanıza yardımcı olacak 45 soru

Akrep Burcu

Bugünlerde, karşınıza yeni ilişkiler kurmanızı sağlayacak kariyer fırsatları çıkarabilir. Gönüllü olmak, size bambaşka iş fırsatları yaratabilir.

Uplifers önerisi: Hem kendi hayatınızı güzelleştirmek, hem de başkalarının hayatlarına dokunabilmek için, desteklediğiniz bir konu bularak gönüllü olun. “Yaşam kalitenizi yükseltecek 96 altın öneri

Yay Burcu

Bugün fikirlerinizi ve planlarınızı kağıda dökmek için son derece uygun bir gün olabilir. Yaratıcılığınız ve ifade gücünüzün yükselişe geçtiği bir döneme giriyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızı, planlarınızı ve fikirlerinizi gerçekleştirebilmek için etkili şekilde kullanmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atın; Yaratıcılığa açılan 9 kapı

Oğlak Burcu

Bugün finansal kaynaklarınızı sağlamlaştırmak için yeni hamleler yapabilirsiniz. Çevrenizdekiler, ihtiyaç anında yardımınıza koşabilir.

Uplifers önerisi: Kaynaklarınızı arttırmak için yaratıcı fikirler arıyorsanız, yardımcı olacak bir fikir üretme tekniği için; “Her derde deva 100’lük liste

Kova Burcu

Bugün telefonunuza gelecek bir mesaj veya alacağınız minik bir armağan yüzünüzü güldürebilir, partneriniz hiç beklemediğiniz bir anda sizi şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: Sürprizler, hayattaki özel anları yakalamamızı sağlar. Keyfinizi yerine getirecek sürpriz videoları için; “Hayat sürprizlerle dolu!

Balık Burcu

Bütçe planlamanız üzerinde çalışırken, keyfinizi yerine getirecek bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz, motivasyonunuzu ve verimliliğinizi arttırabilir.

Uplifers önerisi: Maddi konulardaki sürprizler her zaman olumlu olmayabilir. Tatsız sürprizlerle karşılaştığınızda da rahat adımlar atabilmek için birikim ve yatırım yapın. “Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirlerinizi etkili şekilde değerlendirmenin yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!