6 Kasım günlük burç yorumları

2 Kasım günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kaybettiğiniz bir şeyler varsa bugün bulabilirsiniz. Kaybettiğinizi düşündüğünüz sigorta poliçesi ya da ehliyet gibi önemli evrakları bir anda karşınızda bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kaybettiğimiz eşyaları bulamıyorsak kendimizi ve çevremizi tekrar düzene sokmak için çaba göstermeliyiz. ” Kişisel eşyalarınızı en az yer kaplayacak şekilde düzenlemenize yardımcı olabilecek pratik öneriler.

Boğa Burcu

Bir konuda fikriniz sorulabilir. İleteceğiniz geri dönüş harika bir etki yaratabilir ve bir farklılık yaratmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

İkizler Burcu 

Çocukken olmak istediğiniz mesleğe ya da konuma gelmeniz için harekete geçmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Yengeç Burcu

Aşkınıza duyduğunuz güven ,bütün zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayabilir. Günün sonunda içten gelen kahkahalarınız sayesinde olumlu yönde gelişmelere yelken açabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Aslan Burcu

Uzun zamandır satın almayı ya da satmayı düşündüğünüz bir mülkle ilgili sonunda güzel haberler gelebilir. Kutlamaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Başak Burcu

Artık duygularınıza teslim olma zamanınız gelmiş olabilir. Kendinize sürekli uzaktan bakmak yerine, özür dilemeniz gereken kişilerden özür dileyin, itiraf etmeniz gerekn şeyler varsa itiraf edin, söz vermeniz gereken hususlarda söz verin.

Uplifers önerisi: Hayatımızda yaşadığımız sıkıntıları, özellikle de konular ilişkimizle ya da partnerimizde rahatsızlık duyduğumuz şeylerle ilgiliyse zorluk yaşayabiliriz. İlişkimizi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümüz ya da sevdiğimiz kişiyi incitebilecek konuşmaları yapmaktan çekiniriz.”İlişkinizle ilgili problemleri partnerinizle paylaşmanızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Terazi Burcu

Kazançlı bir iş anlaşması yapmak için fırsatınız var. Paranın ceplerinize dolduğunu şimdiden hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Akrep Burcu

Yaratıcılık kapasitenizin sınırlarını zorladığınız bir gün olabilir. İçgüdüleriniz sizi doğru yere götürecek ve mükemmel zamanlar geçireceksiniz.

 Uplifers önerisi:  Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Bugün altıncı hissinizin çok kuvvetli olduğu bir gün olabilir. Ruhunuzu doyurmak içsel barışınızı sağlamak liderlik özelliklerinizi geliştirebilir.

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın

Oğlak Burcu

Teknoloji sektöründe çalışıyorsanız kafanızda şimşeklerin çakacağı bir gün olabilir. Çalıştığınız proje üzerinde dönüm noktası olabilecek bir seviyeye ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Kova Burcu

Stratejik bir kariyer hamlesi kapıda. Beklediğiniz eğer bir terfiyse arzunuzu belli etmenizde yarar var.

Uplifers önerisi: “Terfi etmek istiyorum!” demek terfi etmek için yeterli bir adım değil, sadece bir başlangıç. Terfi etmek için alt yapımız ve zihnimiz gibi detayları istediğimiz pozisyona uygun hale getiriyor olmalıyız. “Yeni bir yıl daha yaklaşıyor. Siz hayatınızda neler istiyorsunuz?

Balık Burcu

Bugün diğer sıradan günlerden oldukça farklı. Hayata pozitif bakmak için bir çok sebebiniz olduğunu anlayacağınız bir gün olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!