6 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kaostan uzaklaşmak, kendinize biraz zaman vermek iyi olabilir. Bir masaja gidebilir veya yoga dersine katılabilirsiniz. Zihninizin biraz dinlenmeye ihtiyacı var. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Boğa Burcu

Bir arkadaşınızla yapacağınız samimi bir konuşma, yüreğinizin en hassas noktalarına dokunup sizi etkileyebili. Aranızda neredeyse telepatik bir bağ olduğunu ve birbirinizi konuşmadan anlayabildiğinizi hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

İkizler Burcu

İçgüdülerinize güvenip hayal gücünüzle veya manevi yeteneklerinizle uyumlu olan hedeflerinizin peşinden gitmek iyi bir fikir olabilir. Bu size hiç ummadığınız başarılar kazandırabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Yurt dışına veya şehir dışına yapacağınız bir yolculuk, size manevi anlamda yepyeni kapılar açabilir. Daha fazla odaklanıp, ruhunuzla daha fazla buluşabildiğinizi hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dünyanın dört bir yanında insanlar, yaşamı dolu kılan güzellikleri, gelenek ve kültürlerinde yaşatıp birbirine hatırlatıyorlar. Bu gelenek ve festivaller size gelecek tatil planlarınız için bir fikir verebilir. “Dünyanın her yerinden önemli yaşam dersleri veren festival ve gelenekler

Aslan Burcu

Bugün yatırımlarınızın pelinden gitmek veya bu konuda önemli bir adım atmak için pek uygun olmayabilir. Özellikle de kendi düşüncelerinizle değil, başkalarının düşünceleriyle yola çıkıyorsanız bundan sakınmalısınız. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Başak Burcu

Ev arkadaşınız, iş ortağınız veya eşiniz sizin için bir ilham kaynağı olabilir. Onun verdiği destekle, yeteneklerinizin peşinden gitmek için daha cesur olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Terazi Burcu

İlaç veya sağlık konularında her zamankinden daha hassas olabilirsiniz. Doktorunuz tavsiye etmediği sürece hiçbir ilacı kullanmayın. Sağlığınızla ilgili konulara ekstra dikkat etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Akrep Burcu

Eğer bekarsanız, hayalinizdeki aşkı sandığınızdan çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun için biraz gözlerinizi açıp etrafınıza daha dikkatli bakmanız yeterli. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yay Burcu

Son günlerde eviniz sizin için bir terapi, rahatlama alanı gibi olabilir. Ailenizden aldığınız destek de cabası… Şu sıralar evden uzaklaşmak pek iyi bir fikir olmayabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Oğlak Burcu

Etrafınıza biraz karmaşık mesajlar veriyor olabilirsiniz. Bu yüzden anlaşmalara imza atmak veya bir konuda karar vermek için pek doğru bir zaman olmayabilir. Ancak daha yaratıcı konularla ilgilenmek harika bir fikir olabilir.  

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Kova Burcu

Elinize yakın zamanda bir miktar para geçmiş olabilir. Bunun geçici bir durum olduğunu bildiğiniz için kaynağını sorgulamak, kalıcı hale getirmek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Balık Burcu

Size neşe ve huzur veren şeylerin peşinden gitmeye çalışın. Böylelikle aradığınız dengeyi ve “Ben kimim” sorusunun cevabını daha kolay bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!