6 Haziran günlük burç yorumları

6 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları
6 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç

Hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan kararlılığa yakın bir zamanda kavuşacaksınız. Karar verme aşamasında yakınlarınızdan destek alarak, kendi karar mekanizmanızı şekillendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Boğa

Önümüzdeki hafta yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve yetkinliklerinizi ön plana çıkarabileceğiniz bir projede yer alabilirsiniz. Haftanın son gününde, elinizdeki işleri bitirmeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

İkizler

İletişim becerileriniz sayesinde önemli anlaşmaları başarıyla sonuçlandırabilirsiniz. Eski iş yerinizden ya da özel hayatınızdan tanıdığınız biriyle ortak bir iş gerçekleştirmeniz söz konusu olabilir. Bağlantılarınızın önemini farkedeceğiniz bir gün olacak.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Yengeç

Bu günlerde taşınma ya da evinizin dekorasyonunu değiştirme fikirleriniz ön planda olabilir. Çevrenizdeki bireylerden bu değişiklik konusunda yardım alabilir ve kararsızlıklarınızın önüne geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

Aslan

Bugünlerde özel hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız arasındaki birine karşı özel duygular besliyor olabilirsiniz. Önümüzdeki hafta bu kişiyle bir şekilde iletişime geçeceksiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız ilişki iş yerinizden biriyle ise buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak; ¨İş yerinde aşk¨

Başak

Bu hafta sonunda partneriniz ve arkadaşlarınızın desteğini normalden daha çok hissedeceksiniz. Sizi seven ve destekleyen kişilere vakit ayırabilmek için, programınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  “Ölmeden önce yapılacaklar listesi” sadece size ait olan; hayatınız boyunca başarmak, hissetmek, görmek, yapmak, deneyimlemek istediğiniz her şeyin listesidir. Kendinize yapacağınız bu listeden bir maddeyi sevdiğiniz biriyle gerçekleştirmek son derece anlamlı bir deneyim olacaktır. ¨Ölmeden önce yapılacaklar listesi¨

Terazi

Elde ettiğiniz başarılar ekip çalışmasına dayalıysa, ekibinizdeki diğer bireylerin başarılarını takdir etmek ve onları ödüllendirmek, motivasyonu ve verimliliği arttıracaktır.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Akrep

Bu aralar ekonomik olarak ekstra bir desteğe ihtiyaç duyabilisiniz. Yeni iş arayışları içine girebilir, ekstra projeler için görüşmeler yapabilirsiniz. Önümüzdeki hafta içerisinde, görüşmelerinizden  olumlu sonuçlar alabilmeniz mümkün.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yay

Çevrenizdeki insanlar tarafından farkedilmek için gösterdiğiniz çaba, bu günlerde meyvelerini verecek. Kısa süreli bir seyahat planınız olabilir. Tatilinizi planlarken biriken işlerinizi de dikkate almanızda fayda olacaktır.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Oğlak

İş hayatınızda size ekonomik açıdan katkı sağlayabilecek nitelikteki  fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi durumunuzda pozitif değişimlere yol açabilecek bir projede çalışmanız ya da karlı bir anlaşmaya imza atmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Kova

Bugün, normal rutininizden biraz sıyrılarak kendiniz için zaman ayırmak ve işinizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ofisten mümkün olabildiğince erken çıkın ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir buluşma organize edin. Sosyalleşme ihtiyacınızı gidermek için bu hafta sonunu dışarıda geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle arttırmak için öneriler¨

Balık

Günlük işlerinizde ve rutininizde farkedilebilir değişimler yaşanabilir. Ailenizle ya da partnerinizle beraber kalıyorsanız, evde yaşayan diğer bireylerden birinin evde yaptığı değişiklikler dengenizin bozulmasına neden olabilir. Değişime ayak uydurmaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!