6 Haziran 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Kendinizi geliştirmenin yollarını aradığınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir hobi edinmek ya da bir kursa başlamak dışında; bol bol kitap okuyarak ve internetteki makale tarayarak öğrenmek istediğiniz konularda yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlamaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Boğa Burcu

Hayatınızda keskin değişiklikler meydana gelebilir. Finansal durumunuz birçok şeyi etkileyebilir. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç ay boyunca gelirlerinizi sabit tutmalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Üzerinizdeki rehaveti atmanın tam zamanı olduğunu fark ediyorsunuz. Artık harekete geçme zamanı! Hayatınızın kontrolünü tekrar elinize alarak, kişisel yaşamınız için yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Koşuşturmayla geçen günlerin ardından, kendinizi fazlasıyla yorgun hissedebilirsiniz. Hayatınızı biraz yavaşlatmak ve küçük bir ara vermek isteyebilirsiniz. Dinlenmek ve kafanızı toparlamak yorucu süreçlerin sonrasında iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın“.

Aslan Burcu

Sosyalleşmeye ve yeni arkadaşlar edinmeye oldukça önem verdiğiniz zamanlar geçiriyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın ve iş ağınızın genişlediği bu sürecin devamında, hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni ve sürpriz adımlar atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Başak Burcu

Artık kariyerinizde yeni bir kademeye geçeceğinizi siz de hissedebiliyorsunuz. Önünüze çıkan yeni teklifleri, hedeflerinizi ve kararlarınızı da göz önünde bulundurarak fırsata çevirmenin yolunu bulabilirsiniz. Bu yeni başlangıç, sizi yükseklere taşıyacak ilk basamak olacak.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Terazi Burcu

Hayatınızdaki tekdüzelikten sıkılmış ve kendinizi rutinin arasında kaybolmuş hissedebilirsiniz. Yeni bir kursa başlamak, eğitim anlamında kendinizi geliştirmek veya yurt dışına bir seyahat planlamak gibi ufkunuzu geliştirecek ve size iyi hissettirecek bir karar almanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

Akrep Burcu

Her şeyin üst üste geldiği karmaşık zamanlar geçirmiş olabilirsiniz. Bu zor günleri bir anda atlatmak kolay olmasa da, planlı bir şekilde finansal ve kişisel sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Borçlarınızdan kurtulmak için alternatif bir çözüm yolu keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Verdikleri kişisel koçluk hizmeti sayesinde bugüne kadar binlerce kişiye ulaşan Marc ve Angel Chernoff, her birimizin hayatımız boyunca karşılaştığı ya da karşılaşabileceği zorlu zamanlardan daha güçlü ve daha “farkındalıklı” bir şekilde çıkmak için ihtiyacımız olan 10 gerçeği bakın nasıl sıralıyor: “Zor zamanlardan geçerken unutmamanız gereken 10 gerçek

Yay Burcu

Aşk hayatınızda yeni hareketlilikler sizi bekliyor. Baharın gelmesiyle beraber içinizdeki kıpırtıların somut bir ilişkiye dönüşmesine çok az bir zaman kalmış gözüküyor. Hoşlandığınız kişi ile doludizgin geçecek bir ilişki sizi bekliyor olabilir.

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi“.

Oğlak Burcu

Çevrenizde sizin kontrolünüz dışında gelişen ve sizi ekstra çabalara sürükleyen durumlardan bunalmış olabilirsiniz. Biraz sakinleşmeli, kendinize dönmeli ve bu sorunlardan sıyrılmak için yeni bir plan oluşturmalısınız.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Kova Burcu

Aşk hayatınıza romantizm ve tutkunun hakim olacağı günler sizi bekliyor olabilir. Oldukça heyecanlı olduğunuz bu dönemde, partnerinizle tamamen eğlenmeye ve harika zaman geçirmeye odaklanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Düzenli bir cinsel yaşam, vücut geliştirmeye benzer çünkü üzerinde çalışmanız gerekir. Partnerinizle aktif bir cinsel hayata sahip olmak diğer yaşıtlarınıza göre fiziksel olarak 5 – 7 yıl kadar daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar. “Mutlu bir cinsel hayata sahip çiftlerin sırları

Balık Burcu

Bugünlerde ailenizle olan bağlarınız gittikçe güçleniyor. Dışarıda arkadaşlarınızla vakit geçirmek yerine, evde aile bireylerinizle sohbet etmek ve onlarla birlikte eğlenceli zamanlar geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve sevgi dolu bir yaşam sürebilmek için, sevdiklerinizle vakit geçirmeyi ihmal etmeyin.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!