6 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, iş hayatında gösterdiğiniz üst çaba fark edilecek. Bunu fark edenler arasında çok önemli isimler olabilir, hatta bu gelişmeyle birlikte hayalleriniz bir anda gerçeğe dönüşebilir. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Boğa Burcu

Bugünkü Dolunay, şimdiye kadar hiç dile getirmediğiniz bir hayalinizi ortaya çıkarabilir. Bu hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı olabilecek, güçlü biriyle karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

İkizler Burcu

Bugünkü Dolunay sayesinde başarmak istediğiniz kariyer hedeflerinizin aslında o kadar da uzak olmadığını fark edebilirsiniz. Hedefleriniz için finansal destek almak istiyorsanız, bundan daha iyi bir zaman olamaz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Yengeç Burcu

Bugünkü Dolunay ile birlikte karşınıza sayısız fırsat çıkabilir. Bu fırsatları sadece iş hayatınızla sınırlandırmayın; seyahat veya ilişkilerle ilgili fırsatlar da sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Aslan Burcu

Maddi konularda biraz daha geniş çerçeveden bakabilen ve aynı zamanda temkinli bir bakış açısına ihtiyacınız olabilir. Bir profesyonelden finansal danışmanlık desteği alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Başak Burcu

Bugünkü Dolunay ilişkilerinizi etkileyebilir. Yeni başlayan romantik bir ilişkiniz varsa, olaylar çok hızlı gelişebilir. Bir ortağınız varsa, aranızdaki bağ güçlenebilir. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Terazi Burcu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, etrafınızdakilerin hatta büyük kitlelerin dikkatini çeken bir fikre veya bir çalışmaya imza atabilirsiniz. Her neyle meşgulseniz, tüm dikkatleri üzerinize çekmenize çok az kaldı. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için sunduğumuz önerilerde, Human Business Works CEO’su Chris Brogan’ın önerilerine dikkat verelim: Brogan’a göre, bu formülü bir hafta boyunca uygulamak, bir sonraki haftayı daha üretken geçirebilmeniz için yeterli. ¨Üretkenlik formülü¨

Akrep Burcu

Romantizm ve yaratıcılık, gününüzü neşelendirebilir. Yüreğinizdeki duyguları anlatmak için o kadar yaratıcı yöntemler bulacaksınız ki, sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişki bambaşka bir boyuta taşınabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Yay Burcu

Neptün’ün hassas ve incelikli yönü, aile içindeki bir kırgınlığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Plüton ise aile içi ilişkileri güçlendirmek için ihtiyacınız olan kaynağa ulaşmanızı sağlayabilir. Gökyüzü sizin yanınızda!

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Oğlak Burcu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca ağzınızdan dökülenler sözcükler değilmiş de inci taneleriymiş gibi görülebilir. Söyledikleriniz etrafınızdakiler üzerinde çok güçlü bir etki yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Kova Burcu

Hiç ummadığınız bir yerden yüklü bir miktar para gelebilir. Bu paranın, aileden kalma miras yoluyla veya kaybettiğiniz değerli bir eşyanın bulunmasıyla elde edilebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Balık Burcu

Üyesi olduğunuz, içinde yer aldığınız herhangi bir kurumda başkalarını etkilemek, dikkat çekmek istiyorsanız bundan daha iyi bir zaman olamaz. Bulunduğunuz topluluğu dönüştürmeyi bile başarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!