6 Eylül 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Yetenekleriniz ve sergileyeceğiniz olağanüstü emek bugün önemli bir kişinin gözüne çarpabilir. Bu sayede bir zam ya da terfi alabilir, daha iyi bir maaşa kavuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Günümüz çalışma ve hayat koşullarında doğru yaşam dengesini bulmak kolay değil. Özellikle iş – yaşam dengesi, “işvereninize bırakılamayacak kadar önemli bir konudur” diyor Nigel Marsh.¨İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları¨

Boğa Burcu

Başka kültürden birileri için acayip bir çekim hissedebilirsiniz ya da üniversite etkinliğinde veya yabancıların olduğu bir ortamda tanıştığınız bir kişiye karşı karnınızda kelebekler uçuştuğunu hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

İkizler Burcu

Plüton ve Güneş’in finansal sektörünüzde yapacağı birliktelik sayesinde emlak piyasasında para kazanmanız olasılıklar dahilinde gözüküyor.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Ortak bir girişiminiz için gerekli paranın bulunduğu haberini alabilir ya da sizin için karlı olacak bir satış işleminin gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Aslan Burcu

Karşınızdaki çok önemli kişiyi etkileyebilmek adına gerekli olan tüm kaynaklar elinizin altında olacak. Yaratıcılık ve yeteneğinizi vizyonunuzla birleştirip harika bir iş ortaya çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Başak Burcu

Başak’taki Güneş’in ve romantik aleminizde yer alan Plüton’un eşleşmesi sonucu aşk hayatınıza bir hareket gelebilir. İlişkiniz olsa da olmasa da bu etkileşimden nasibinizi alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Terazi Burcu

Güneş ve Plüton’un yerel aleminizdeki birlikteliği sayesinde gizli kaynaklar gün ışığına çıkabilir. Aileden kalma değerli bir eşyayı keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Günlük alışkanlıklarınız, mal varlığınızı belirleyen en büyük etken olabilir. Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır. Business Insider’da yayınlanan bu makale, gelir düzeyi yüksek kişilerin yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili farklı bir gözlem sunuyor. “Varlıklı kişilerin yaptığı ve yapmadığı 9 şey

Akrep Burcu

Kullanacağınız kelimeler inanılmaz derecede ikna edici ve etkileyici olabilir. Sosyal medyada da yayımlasanız, hareketli bir sunum da yapsanız bugün insanları sözlerinizle etkileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Yay Burcu

Bir bonus, onore edilme ya da ödül ile karşılaşabilirsiniz. Maddi olarak size çok değerli gelecek bu olguların hepsi Güneş’in kariyer sektörünüzde yer alması sayesinde gerçekleşiyor.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Eğer yurt dışına seyahate çıkmak istiyorsanız insiyatifi elinize alın ve planlarınızı yapın. Böylelikle kapıların sizin için açıldığını ve gerekli kaynakların nasıl bulunabileceğini görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel seyahatler veya iş seyahatleri için yapılan uzun uçuşlar sağlığımızı ister istemez etkiler. Uzun uçuşların sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, kendimize bir çeşit seyahat öncesi rutini geliştirmemiz ve jetlag’ın olumsuz etkilerini azaltmamız lazım. Zaman diliminiz neresi olursa olsun, sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak 5 öneriye göz atın. “Uzun uçuşlara hazırlanmak için 5 sağlıklı yöntem

Kova Burcu

Eğer bir hak iddia etme, yerleşim yeri ya da miras sebebiyle uzun süren pazarlıkların içine sıkışıp kaldıysanız bugün güçlü birileri sizin lehinize karar verebilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Balık Burcu

Oldukça prestijli bir sivil toplum kuruluşunun yönetim kurulunda ya da başarılı bir kurumda önemli bir yere gelebilmek adına çok önemli bir kişinin desteğini arkanızda hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. “Dünyayı değiştirmenize yardımcı olacak 100 adım

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!