6 Ağustos 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer hayatınızda yeni bir başlangıç yaptıysanız, bu konuda başarıya ulaşmak için ihtiyacınız olan desteği kolayca bulabilirsiniz. Bu başlangıç; yeni bir ilişki, sağlıklı yaşam hedefi veya yaratıcı bir projeyle ilgili olabilir. 

Uplifers önerisi: Yılbaşı zamanı, tatil sonrası ya da yeni bir karar aldığınızda herkes iyi hisseder çünkü yeni kararlar alınır, sözler verilir… Mutlu olmanın seçimizin olduğunu unutmayın. Böylece sadece tatillerde ve iyi şeyler olduğunda değil, her an mutlu olabileceğinizi bilirsiniz. Biraz pozitif yaklaşımlar tüm senenizi değiştirir. “Sadece yeni başlangıçlarda değil, 365 gün boyunca hatırlamamız gerekenler

Boğa Burcu

Jüpiter ve Güneş’in konumlarının getirdiği olumlu etkiden faydalanabilirsiniz. Bir gayrimenkul, aile işi veya uzun vadeli yatırımla ilgili umut verici gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Emeklilik dendiği zaman birçok insanın aklına yatırımlar ve birikimleri gelmektedir; fakat emeklilik aslında paradan çok daha fazlasıdır. Emeklilik; sağlık, aile, hayatın anlamını bulmak ve hayatınızın her aşamasında mutlu olmak için pozitif tutuma sahip olmak ve bu tutumu beslemek demektir. “Altın yıllarınıza değer katın: Emeklilik döneminde mutluluğu yakalama önerileri

İkizler Burcu

Bir başvuru, hukuki bir mesele veya verdiğiniz bir teklifle ilgili yanıt bekliyorsanız, pozitif haberlere hazırlıklı olun. Alacağınız haberler, işlere bir anda ivme kazandırabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Yengeç Burcu

Verdiğiniz hizmetin ücretini artırmak, yüksek profilli bir müşteri bağlamak veya macera dolu yeni bir anlaşmaya yelken açmak için iyi bir zaman olabilir. Kendi değerinizi hafife almayın. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

Hayata dair tutkularınızın peşinden gidin! Heyecan verici bir romantik ilişki, bir yaratıcılık serüveni veya uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir etkinliği değerlendirmek, adeta yıldızınızın parlamasını sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Başak Burcu

Bir aile meselesi, taşınma veya gayrimenkul konusu hayatınızda bazı değişiklikler yapmanızı gerekli kılabilir. Geçmişteki tecrübelerinizi yansıtmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Terazi Burcu

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Parti tadında bir güne hazır olun. Bu heyecanınızla etrafınızdakilere de ilham kaynağı oluyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Akrep Burcu

Terfi, zam veya alacağınız bir hediye, potansiyelinizi ortaya çıkarmak için sizi motive edebilir. Her zaman daha yükseği hayal ederek kendinize bu konuda yardımcı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yay Burcu

Hayatınızın birçok alanında kısmetinizin bol olduğu bir gün sizi bekliyor. Kendinizi adeta cennette gibi hissedebilir, bu bereketli günün tadını çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Oğlak Burcu

Çalıştığınız alanla ilgili yeni bir strateji geliştirmeniz gerekebilir. Hiç ummadığınız bir keşifle, sektördeki başarının sırrını keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Kova Burcu

Dışarı çıkın ve yeni insanlarla tanışacağınız ortamlara girin. Adeta bir yıldız gibi parlıyorsunuz, bunun tadını çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Balık Burcu

Kendinizi adeta bir şampiyon kadar enerjik ve güçlü hissedebilirsiniz. Fazladan hiçbir çaba harcamadan ortaya koyacağınız yeteneklerinizle bile çevrenizdekileri kolayca etkileyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Atalarımız “vakit nakittir” derken, kendi zamanları için doğru bir önermede bulunuyorlardı. Belli bir ustalık ya da alışkanlık gerektiren işler için ne kadar zaman ayırırsanız o kadar verimliydiniz. Oysa günümüzde, verimlilik konusunda dikkat ve enerji, zamandan çok daha etkili. “Verimliliğin yeni denklemi: Dikkat + Enerji > Zaman

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!