6 Ağustos 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

9 Ağustos’a kadar Venüs burcunuzun söz verilmiş ilişkiler alanında ışıl ışıl parıldıyor. Sosyal hayatınızda herkesin gözleri sizin üstünüzde olabilir. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Boğa Burcu

Beklenmedik bir duygusal durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Finansal konuları, özel hayatınızdaki veya profesyonel hayatınızdaki ilişkilerinizle birleştirip birleştiremeyeceğiniz test edilebilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

İkizler Burcu

Size özgü özellikleriniz ve geçmişteki tecrübeleriniz bambaşka kapılar açabilir. İş yerinde önemli bir terfi alabilir veya önemli isimler tarafından övgü yağmuruna tutulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Yeteneklerinizi destekleyecek bir eğitime katılabilir ve bu sayede başkalarına da bir şeyler öğretebilirsiniz. Eğitim fırsatlarını kollamak için internetten faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen birçok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Aslan Burcu

Eğer evinizi veya bir başka gayrimenkulünüzü satmayı düşünüyorsanız, havada kapabilirler. Bu yüzden sahip olduklarınızı kolayca pazarlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Başak Burcu

Zor durumdaki bir yakınınız için yardım meleğine dönüşebilirsiniz. Karşınızdakini rahatlatmaya çalışırken gerçekçi kalmaya özen göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Terazi Burcu

Partilemek, sosyalleşmek için harika bir gün. Sahip olduğunuz yüksek enerjiyi, iş hayatında da kullanabilirsiniz. İstediğiniz müşterilerin ilgisini kolaylıkla çekebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Güne keyifle başlamak için ihtiyacımız olan gereksinimleri karşıladığımızda günü çok daha üretken ve verimli geçirmek mümkün olur. “Güne daha zinde, enerjik ve mutlu başlamanın pratik yolları

Akrep Burcu

Dışa dönük bir gün sizi bekliyor. İş yeriniz için bazı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak bu önemli görüşmeler öncesinde sosyal medyadaki fotoğraflarınızı yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Sosyal ağlar, teknolojik gelişmeler ve güncel haberler konusunda sürekli kendimizi güncellememiz için ideal. Ancak toplumda yalnız yaşayan ve kendisini yalnız hisseden bireylerin sayısının hızla çoğalmasının ardındaki en önemli sebeplerden biri hiç kuşkusuz sosyal ağlar. Sosyal ağlarla olan etkileşiminizin sizi yalnızlığa sürükleyecek boyutlara gelmesine izin vermeyin. “Sosyal medyanın hayatımıza getirdiği en büyük yenilik: Yalnızlık

Yay Burcu

Güneş, bütün hareketliliğiyle Jüpiter ile açı yapıyor ve yaratıcılığınızı besliyor. Hayal gücünüz sayesinde önemli bir dönüm noktası yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Oğlak Burcu

Venüs burcunuzun kariyer alanında yer alıyor. Etrafınızda hayranlık uyandırabilir, elde ettiğiniz başarılarla büyük bir saygınlık kazanabilirsiniz. üstelik bu size maddi kazanç olarak da dönebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Kova Burcu

Jüpiter ve Güneş’in birlikte yaptığı açı, yaratıcı riskler alarak büyük ilerlemeler kaydetmenizi sağlayabilir. Bu sayede hem rakiplerinizi hem müttefiklerinizi şaşırtabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Balık Burcu

Güneş’in ısıttığı Jüpiter, burcunuzun seyahat alanını etkiliyor. Ruhunuzu okşayacak, yaratıcılığınızı artıracak yeni rotalar keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!