5 Şubat 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Çevrenizdekilerin zayıf olduğunuz düşünmemeleri için kendinize duvarlar örüyor olabilirsiniz. Ne var ki kendi kendinize yetebildiğinizi göstermek için duvarlar inşa etmenize gerek yok. Kendiniz olun ve duvarlarınızın arkasından çıkın; böylelikle değeriniz daha kolay anlaşılacak.

Uplifers önerisi: Ördüğünüz güvenli duvarlar, çevrenizdekilerin sizi doğru tanıması önünde bir engel oluşturuyor olabilir. Kim olduğunuzun doğru anlaşılabilmesi için, kendinizi doğru ifade etmenin yollarını keşfedin “İlişkilerin en büyük kurtarıcısı: Doğru iletişim”

Boğa Burcu

Hedefinize ulaşmak için seçtiğiniz yolun tahmin ettiğinizden daha uzun sürüyor olması  sizi hevesinizi kırmış olabilir. Hayal kırıklığını bir kenara koyun; pes etmediğiniz sürece hedefinize ulaşma şansınız yüksek.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize giden yollar her zaman keyifli manzaralara sahip olmayabilir. Sizi zorlayan yokuşlar ve ayağınıza takılan taşların sizi hedefinizden uzaklaştırmasına izin vermeyin. “Hedeflere giden zorlu yolda sağlam durmanın 5 yolu

İkizler Burcu

Hayallerinize inanmayan kişilerden alacağınız olumsuz ya da yıkıcı eleştiriler sizi bir yere götürmez. Bu kişilerin sizden daha deneyimli olması, söylediklerinin doğru olduğu anlamına da gelmez. Eğer hayalinize ulaşmayı gerçekten istiyorsanız, önemli olan tek şey sizin ne düşündüğünüz.

Uplifers önerisi: Eleştiriler, yanlış yapıldığında ya da doğru yönden bakılmadığında kendinize olan güveninizi zedeleyebilir. Koşullar ne olursa olsun, olduğunuz kişi olarak güçlü durabilmeniz için: “Değer vermenin matematiği: Öz saygınızı nasıl ölçersiniz?

Yengeç Burcu

Yaratıcı hayat gücünüz ve mantıklı yaklaşımlarınız, sizi vizyoner kılıyor. Fikirlerinizin aynı bakış açısına sahip olmayan kişiler tarafından mantıksız bulunması, adım atmanıza engel olmasın.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi hayata geçirebilmek için, kendinize inanmanız ve motivasyonunuzu yüksek tutmanız şart. Hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan motivasyon için ilham almak isterseniz: “Hayallerine Koşan Kadınlar: Başarılı Kolektifli ARYA kadınları ile motivasyon ve başarı üzerine

Aslan Burcu

Geçmişte yaptığınız büyük ve güzel bir şeyin hak etmiş olduğunuz karşılığını henüz alamamış olabilirsiniz. Ancak bu almayacağınız anlamına gelmiyor. Güzel haber; alacağınız bu geç karşılık, şu anda sizi her zamankinden daha çok mutlu edecek.

Uplifers önerisi: İyilik, aslında karşılık beklemeden yapıldığında iyilik. Gönülden verdiklerinizin size neler katabileceğini asla bilemezsiniz. “Beklentiyle yapmaktan sadece yaptığın şey olmaya: Gerçek iyilik

Başak Burcu

Hedefinize giden yolda kısayollardan faydalanmak, yolculuğunuzu daha kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor olabilir. Ancak kısa yoldan devam etmeye karar vermeden önce; uzun yolun getireceği artılardan vazgeçmiş olduğunuzu yeniden hatırlamanızda fayda var. 

Uplifers önerisi: Hayal ettiklerinizin en kısa sürede gerçek olmasını istiyor olabilirsiniz. Ne var ki, sabretmek ve gereken çabayı göstermek, hedefinizi daha da değerli kılar. “Hedeflerimize ulaşırken sabırlı olmayı nasıl öğrenebiliriz?

Terazi Burcu

Zor bir kararın eşiğinde olabilirsiniz. Vereceğiniz kararın herkesi mutlu etmesi mümkün değil. Dolayısıyla kendinize yüklenmeyi bırakın ve size mantıklı gelen seçimi yapın.

Uplifers önerisi: Önemli kararlar vermek her zaman karmaşık ve gergin bir süreçtir. Zor kararlar almanızı kolaylaştıracak öneriler için: “Önemli kararlar vermenizi kolaylaştıracak 13 etkili yöntem

Akrep Burcu

Bugünlerde kendinizi çok yaratıcı hissediyorsunuz. Aklınızdan geçen onlarca fikri hayata geçirmek ya da en azından fikirlerinizi mantıklı bir düzene sokmak için yazmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yazmak, kendinizle baş başa kalmanın ve fikirlerinizi dinlemenin en etkili yollarından biri. Fikirlerinizi gerçekleştirmek ve ilham verici bir hikayeye dönüştürmek için: “Kendi hikayenizi yazmak için ilham almanız ve odaklanmanız gereken 10 şey

Yay Burcu

Kafanızı kurcalayan bir sonunun üzerinden defalarca geçmiş olmanıza rağmen yanlış kararı verdiğinize inanıyor olabilirsiniz. Kendinize yüklenmek yerine geçmişi bir kenara bırakın ve enerjinizi yeniden plan yapmak için harcayın.

Uplifers önerisi: Karar vermek, her zaman zorlu ve kaygılı bir süreçtir. Ne var ki yerinizde saymamak ve ilerleyebilmek için “yanlış da olsa” adım atmanız şart. Neden mi: “Karar verirken neden zorlanırız: Kararsız kalmak mı daha kötü, pişman olmak mı?

Oğlak Burcu

Yakın zamanda belirli bir konu üzerinde sahip olduğunuzdan daha fazla bilgiye sahip olduğunuzu söylemiş olabilirsiniz. Bunun nedeni yargılandığınızı hissetmeniz ya da fırsatları kaçırmama isteğiniz olabilir. Bu olayı daha fazlasını öğrenmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız her olayı, ders almanız gereken yeni bir tecrübe olarak görebilirsiniz. Öğrenmenin en etkili yollarından birini keşfetmek için: “İnsanın en iyi öğrenme yolu: Kalıcı idrak

Kova Burcu

Sorumluluk duygunuz oldukça gelişmiş ve her zaman doğruyu yaptığınıza emin olmak istiyorsunuz. Bu nedenle işler karmaşıklaşmaya başlasa da birine vermiş olduğunuz sözü tutmak için çabalıyorsunuz. Kendi iyiliğiniz için diyalog kurmayı deneyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Mükemmel olma isteği, üzerinizde büyük bir baskı oluşturabilir. Kendinizi algılama şeklinizi değiştirerek, tatminsizlik hissinden uzaklaşabilirsiniz. Nasıl mı: “İdeal benliğe ulaşma çabası hayal kırıklığı yaratıyor

Balık Burcu

Son zamanlarda hayatınızdaki birinin garip davranışları kafanızı karıştırıyor olabilir. Neyin yanlış olduğunu sorgulamak yerine bu kişinin hayatına ve başından geçenlere daha yakından bakmak, aradığınız cevapları bulmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Kişileri tanımanın en iyi yollarından biri davranışlarını gözlemlemek olsa da, bu yöntem her zaman işe yaramayabilir; özellikle karşınızdaki kişi kendisini duvarlar arkasına saklıyorsa. Peki bu durumda ne yapmalı diyorsanız: “İnsanları gerçekten tanımak için sözlerinin ötesini görebilmek gerekir

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!