5 Ocak 2016 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Parasal konularda yaşadığınız problemlerden ötürü kafanız biraz karışabilir. Ancak sorunları çabucak çözmek için güvendiğiniz insanlarla beyin fırtınası yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Boğa Burcu

Gündemde olan bir sponsorluk ya da yatırım, göründüğü kadar kazançlı olmayabilir. İşe biraz daha yakından bakmakta fayda var.

Uplifers önerisi: Risk almak her zaman kötü değildir. Bazen hayatınızın kontrolünü ele alabilmek için kendinizi riski durumlara sokmanız gerekebilir. Ancak emin olun buna değecektir. “Hayatınızın kontrolünü geri kazanmak için sizi cesaretlendirecek alıntılar

İkizler Burcu

Ofisteki bazı ilişkiler sabır sınırlarınızı zorlayabilir. Agresif bir tavır takınmamak sizin için daha faydalı olacaktır.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Yengeç Burcu

Bugünlerde, çok yakın bir ilişkinizin temelleri hakkında düşünmeye odaklanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: ‘Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Bugünlerde sevgiliniz ya da hoşlandığınız kişiyle ilgili bariz sıkıntıları bile hoşgörü ile karşılayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Başak Burcu:

İşleri kimseden yardım almadan halletmek isteyebilirsiniz ancak bu durum işleri zorlaştırmaktan başka bir şeye yaramayabilir.

Uplifers önerisi: Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. İnsan hayatı boyunca 25000 sabah yaşıyormuş, bu sabahların ne kadar önemli olduğunu düşünün. ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Terazi Burcu

Evle ilgili sorunlar, aile içi sıkıntılar vb. konularla sınanabilir ve ruhsal dayanıklılığınızı test edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Sözlü ya da yazılı bir kontrat ya da protokol yapma arifesinde olduğunuz bugün taviz vermemek ve duruşunuzu korumak sizin için yararlı olacaktır.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. “Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler

Yay Burcu

Duygusal açıdan köşeye sıkışmış hissettiğiniz bugünlerde ilişkinizin gidişatını sorgulamak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Oğlak Burcu

Finansal konularla alakalı bir ortaklığı bırakabilir ya da buraya dahil olmamayı seçebilirsiniz. Bırakın ortalık biraz sakinleşsin.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Kova Burcu

İç dünyanıza yolculuk yapabileceğiniz bugünlerde, yoga; meditasyon, reiki vb. holistik yöntemlerle ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin”

Balık Burcu

İş hayatınızla ilgili muhteşem bir fırsat ayağınıza gelmiş olsa da, akıllıca bir karar vermek için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!