5 Nisan 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayatınızda nelerin önemli, nelerin önemsiz olduğuyla ilgili bir ayıklamaya gitmeniz gerekebilir. Eğer başarılı olursanız ardından yaşayacağınız rahatlık hissi paha biçilemez olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Boğa Burcu

Temelleriniz sağlam ise hiçbir fırtınanın sizi yıkamayacağından emin olabilirsiniz. Karşınıza çıkan zorluklar karşısında asla kendinizden şüphe duymamalısınız.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

İkizler Burcu

Şu anda size sıkıntı ve stresten başka bir şey vermeyen meselelerle ilgilenmeyi bırakmalısınız. Bir süre olaylara dışardan bakmayı başarabilirseniz, daha basit bir yaklaşım benimseyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zihninizin farkında olmanızı istemediği 7 sır adlı kitabın yazarı Lisa Esile, neden duramadığımız konusunu irdelemiş ve belli başlı 4 düşünce ve davranış biçimini özetlemiş. “Kendinizi sürekli daha fazlasını istemekten alıkoymanıza yardımcı olabilecek 4 düşünme ve davranış şekli

Yengeç Burcu

Her şeyin istediğiniz şekilde değişmesine sandığınızdan çok daha kısa süre kalmış durumda. İstediklerinize ulaştığınız zaman göstereceğiniz tutum sizi diğerlerinin gözünde farklı bir konuma getirebilir.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Aslan Burcu

Önümüzdeki on beş gün boyunca Mars’ın haritanızın tepesinde yer almasıyla birlikte dayanıklılığınız inanılmaz derecede artabilir. Öyle ki başladığınız her işi bitirebilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Başak Burcu

Yanlış giden işler sebebiyle birilerini suçlamak için oldukça haklı sebepleriniz olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak öfkeyle kalkanın zararla oturacağını unutmamalı ve olayın tüm detaylarını öğrenmelisiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Terazi Burcu

Taviz vermeniz istenen konularda kimseye pas vermeye niyetiniz olmayabilir. Haklı olup pişman olabilir, haksız olup mutlu da olabilirsiniz ancak her neye karar verirseniz verin, sonunda siz daha karlı çıkacaksınız.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Akrep Burcu

Birisi tarafından sevilmediğinizi ya da beğenilmediğinizi düşünüyorsanız size böyle hissettiren nedenleri anlamanız gerekebilir. Sandığınızdan daha fazla seviliyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Yay Burcu

Bir insana hem sevdiğinizi söylemek istiyor, hem de açık vermek istemiyor olabilirsiniz. Kalbinizden geçen şeyleri söylediğiniz sürece karşınızdaki kişiden beklediğiniz tepkiyi alacağınıza şüpheniz olmasın.

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Oğlak Burcu

Bisiklet sürmeyi öğrendiğinizde dengenizi bulmanız biraz vakit alabilir. Yeni başladığınız işlerde artık korkmayı bırakıp, işinizden keyif almaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Kova Burcu

O kadar kararsızsınız ki işiniz yazı-tura yapmaya kalmış durumda. Oysa bu kadar umutsuzluğa kapılmanıza neden olan şeyleri bir kenara bırakıp, elinizdeki verilere güvenmelisiniz.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Balık Burcu

Başkaları için anlamsız gözüken meseleleri detaylıca karıştırsanız bulacaklarınız sizi şaşırtabilir. İlk başta anlayamacağınız kıymetli şeyleri fark edip, hazine bulmuş kadar mutlu olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!