5 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs, burcunuzun kazançlar alanındaki geçişine başladı. Çok fazla çaba harcamasanız, çok fazla çalışmasanız bile gelirlerinizde bir artış söz konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Boğa Burcu

İlişkilerin, bağlantıların gezegeni Venüs, Boğa burcundaki yolculuğuna başladı. Önümüzdeki dört hafta boyunca yeni iş birlikleri karşınıza çıkabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

İkizler Burcu

Sosyalliğin gezegeni Venüs, sizin en gizli kalmış taraflarınızı ön plana çıkarıyor. Bu yüzden önümüzdeki dört hafta boyunca biraz daha yalnız kalmak size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Yengeç Burcu

Sosyal hayatınız çok hareketleniyor. Venüs burcunuzun arkadaşlıklar, gruplar, organizasyonlar alanını etkiliyor. Adeta bir sosyal kelebeğe dönüşüyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Aslan Burcu

Venüs burcunuzun şan, şöhretle ilgili onuncu evini etkiliyor. Karizmanız yükseliyor. Yönetici konumundaki veya önemli kişilerle ilişkileriniz gelişiyor. 

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

Başak Burcu

Önümüzdeki dört hafta boyunca Venüs burcunuzun dokuzuncu evini etkiliyor. Uluslararı alanda becerilerinizi sergileme, yeteneklerinizle önemli başarılar elde etme şansınız çok yüksek. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Terazi Burcu

Venüs burcunuzun sekizinci evini etkiliyor. İlişkileriniz daha yoğun, daha sıkı bir hal alıyor. Ancak iş ilişkilerinizde bazı zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Akrep Burcu

Aşkın gezegeni Venüs, Boğa burcundaki gezintisine başladı. Özellikle yakın ilişkileriniz bu durumda etkileniyor. İlişkilerinizde daha pozitif davranacağınız bir dönem sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Yay Burcu

Venüs; günlük işler, iş çevresi ve sağlık konularında sizi etki altına almaya başladı. Kendinize daha iyi davranacağınız, daha pozitif olacağınız bir dönem sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Oğlak Burcu

Venüs burcunuzun eğlence ve romantizm alanını etkileyen beşinci evinde. Önümüzdeki dört hafta boyunca kendinize, keyfinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Kova Burcu

Son günlerde kendinizi biraz daha çekingen hissediyorsanız, bunun sebebi Venüs’ün konumu olabilir. Aile ve ev hayatınızla ilgili konular daha çok ön plana çıkabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Balık Burcu

Yakınlarınızın birkaç günlüğüne sizi ziyaret edeceği haberlerini alıp havalara uçabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz sevdiklerinizi görmek hem size hem onlara çok iyi gelecek. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!